Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek külföldön dolgozik a...

Akinek külföldön dolgozik a férje, milyen gyakran jön haza?

Figyelt kérdés
Melyik országban dolgozik? Milyen a házasságotok? Kapcsolata a gyerekkel? Mennyi időt szokott itthon tölteni?

2023. máj. 2. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
német, szr, rossz a kapcsolatom, 3-4 hetente 3-5 napra. Alkesz lettem és az egyik gyerekem is. de már ő is kinn dolgozik.
2023. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
1: miért nem mentek ki ti is?
2023. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem szokas. Itt a csalad a munkam
2023. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én, a szüleim.

Németország, 4-5 hetente 1 hétre általában, ritkán 2 hétre.

Rossz a kapcsolatuk, de ha itthon lenne apám még rosszabb lenne.

Közel van a nyugdíjhoz, már előre félek mi lesz, ha nyugdíjas lesz, folyton veszekedni fognak.

2023. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen dolgozott kinn a férjem, most egy ideje szerencsére nem. Ő kb 2 hetet kinn volt, aztán pár napot itthon, aztán kb. 2 hetet itthon volt, majd megint 2 hetet kinn.. de az itthoni napokon is (itthon) dolgozott ugyanannál a cégnél csak a magyar kirendeltségen.


Akkoriban szültem a második gyerekünket és az első meg 2 éves volt. Nagyon utáltam, ő is, de kellett valamiből vennünk saját lakást.

Szerencsére kb 2 év után keresett olyan munkát, ami csak Mo-on van.


Nekünk amúgy jó a házasságunk, akkor is jó volt.

2023. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
kicsit érthetetlenül írtam, szóval 2 hét kinn (vagy volt amikor 10nap vagy 16.. stb de kb átlag 2 hét) aztán pár nap szabi de az már itthon és akkor köv hét elejétől pár hét munka (kb 2) itthon
2023. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Férjem anno 8 hónapot dolgozott Németországban (3 hét munka, 1 hét itthon). Két éves gyerkőc mellett. Segítségünk nem volt. Rájöttünk, hogy hosszútávon ezt a családunk fogja bánni. Az osztrák határ közelébe költöztünk (ház stb. minden elad, hátrahagy, küzdelem, hogy megteremtsünk mindent az új helyen...). Most Ausztriában dolgozik. Naponta jár haza. Én helyben dolgozok. Még. Amint olyan idős lesz szemünk fénye, hogy önellátásra - legalább - részben alkalmas lesz, én is megyek kintre dolgozni. Bár csak heti 20 vagy 30 órára, ami még belefér.
2023. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3: És kinn közös lakás stb? Vagy az nem járható?
2023. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
anno 2014-ben kezdtem Ausztriában dolgozni, akkor ment kisebbik gyerek suliba, szóval próbáltam minden második hétvégén hazajönni (Érdre). De én nagyon untam az utazást kocsival is. Vége lett a sulinak juniusban, addigra kint volt lakás is, és kiköltöztünk. azóta már rég nem ott dolgozom, sőt, már el is váltunk, de ez nem függ össze a kérdéssel :)
febr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!