Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ilyenkor mivan? Most...

Na ilyenkor mivan? Most aggódjak, féljek?

Figyelt kérdés

Szóval: 3 é fél éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást, minden jó. Viszont a napokban feljött olyasmiről a szó, hogy ki mit szólna hozzá ha megcsalná a másik. Én elhagynám. Ő: megverne, nem is kicsit! Hát, nem esett valami jól! Mondtam neki hogy nőt nem szabad megütni, erre azt mondja, de annyira nagyon szeret hogy ő ezt tenné. Mert ha nem szeretne nem érdekelné.

Egyébként szinte biztosan tudom, hogy csak a megcsalásnál tenne ilyet, egyébként soha nem bántana. Ne mondjátok hogy hagyjam ott, nem fogom, mert egyébként nagyon jól megvagyunk, nagy a szerelem. És tudom magamról hogy soha nem csalnám meg, nem azért mert félek tőle hanem mert nekem ő kell, és én amúgy se vagyok megcsalós típus. Csak kérdezem, mi a véleményetek erről? 23/L


2010. okt. 9. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé furcsa...ha én valakit szeretek akkor arra nincs szivem kezetemelni..akármennyire is szerelmes vagyok.

Szerintem a párod egy kicsit agresszív, lehet hogy erre még nem jöttél rá vagy én látom rosszul, de egy kicsi van benne.

Én a helyedben megmondanám neki, hogy egyszer merjen kezetemelni rám, többet nem lát. És nem kell ezt komolyan gondolnod, csak mondd ezt neki, ettől majd észbekap.

Mert ez nem normális dolog, hogy agyonütne téged mert megcsalod.


20/L

2010. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát, mondtad hogy ne írjuk hogy hagyd ott (én írnám...)

Akkor beszéljetek erről és nyomatékosítsd benne a dolgokat...


Gondolod ha idősebbek lesztek, akkor nem fog megütni, ha nem viszed be a kaját pont délben? Én elfelejteném a srácot, ha már ilyen megfordul a fejében az már gáz...


Amúgy ez valamilyen családi minta? Ezt látta otthon?

2010. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy az ilyen erőszakos viselkedés kiváltója mindig a kicsi önbizalom, az alsóbbrendűség-érzés a pasiban. És egy ilyennel élni igen nehéz lehet. nem a verés miatt, hanem pl lehetnek féltékenységi rohamai, olyan bogarai, amik tűrhetetlenné válnak...

És az erőszakos pasikban is mindig ez van - ha npővel szemben erőszakoskodnak, akkor mindig a saját értékeikkel szembeni bizonytalanság áll a háttérben.

Ez pedig egy olyan vonás, amelyik engem személy szerint azonnal meggyőzne arról, hogy sehova tovább azzal a palival. Én nem vagyok a pszichológusa, sem az ego-protézise. Ez olyan gondolkodás és hozzáállás, ami engem egyszerűen taszít. Lehet szeretni, meg minden, de innentől annyira taszítana, hogy nem tudnék vele kapcsolatban élni. Azonnal kivágnám. Neked nem tanácsolom ugyanezt, mert kérted, másrészt én nem mondom meg neked, mit csinálj, de ez nem normális, az fix. Azonnal kihajítanám, nem majd két év múlva már azért is pofon fog járni, ha elsózom a levest. Ezt velem senki nem teheti meg.


25/L

2010. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen! ez lemaradt!


Azért remélem észrevetted ezt a "vonalhúzási" technikát amit ő alkalmazott feléd (részemről ez a megfélemlítés fogalmát már erősen súrolja), és amire te nem válaszoltál, ergo, több ilyen dolog fog még előjönni, ha nem tanulod meg, hogy mikor hol és hogyan kell neked is meghúzni a vonalat!


Ebben az esetben azt tehetted volna, hogy:

-kiakadsz, és elmondod a véleményedet hangosan

- ott hagyod, hazamész és azt mondod neki, majd akkor keressen ha bocsánatot kér...

- kikéred magadnak

- megkérded hogy 'ez olyan családi minta, vagy mi", vagy ezt láttad otthon? ...stb


Szerintem a lehető legrosszabbat tetted: hallgattál, és most meg magadat emészted... hát ne tedd! Hívd fel, hogy beszélnetek kell személyesen, és beszéljétek meg ezt a dolgot, NE HAGYD ANNYIBAN!

2010. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Most feszegette a tűréshatárodat.

Átmentél. (az ő szempontjából)

Megbuktál. (a saját szempontodból)

2010. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha engem csalna meg a párom valszeg én is megpróbálnám megverni, de mivel nő vagyok valszeg nem sok eséllyel... :D

de egyébként én erre a kérdésére azt mondtam, hogy kiherélném.


Bár valszeg nem tenném meg, mert túl gyáva vagyok hozzá, de szerintem ezt érdemelné... :)


Szerintem csak azért mondta ezt a párod, hogy kifejezze mennyire ragaszkodik hozzád.

2010. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy csak kézzelfogható bizonyítékok után vonjon felelősségre, de ha nem igaz, vagy te kapnád rajta a megcsaláson, akkor ő is tűrné a baseball-ütős kezelést? Ja, és vigyázz nehogy behúzzon a csőbe egy rád uszított kéj-bikával. Az ilyentől minden kitelik!
2010. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
igazából nem értem, miért dramatizálják a válaszadók ennyire túl, baromira beléd van esve, ez olyan nagy baj, ha nem akarod megcsalni? szerintem én nem foglalkoznék ezzel, mondjuk én is emelnék kezet egy nőre..
2010. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Ha megcsalod, úgy is lesz valszeg még 1 pasi, akivel megcsalod, az meg úgy se hagyja h bántson.
2010. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, bántani sem akarom, előbb hagynám el.
2010. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!