Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem a...

Mit tegyek, ha a férjem a saját cuccomat az öccsének ajándékozta?

Figyelt kérdés

Egy értékesebb játékról volt szó, ami el volt nekem rakva. Pakolás közben látta meg. Akkor ígérte oda a 10 éves öccsének, és oda is adta neki örökbe a megkérdezésem nélkül, mikor itt volt nálunk. Köpni nyelni nem tudtam.

Azt még én kaptam az apámtól, amikor kb én is 10 éves lehettem. Jelenleg nem használtam évek óta, de az nem azt jelenti, hogy nem kell, vagy hogy nem a saját gyermekünknek akarom megtartani.

Szerintem ez marha nagy pofátlanság.

25N


2023. máj. 13. 20:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
28%

5-ös, a saját húgod meglop és te erre azt írod, hogy a családtagjait nem válogathatja meg az ember? Arról nem is beszélve, hogy leamortizálja a dolgaidat és még azért sem szólsz neki? Az ok, hogy családtag, de ez nem jelenti azt, hogy bármit el kell neki tűrni, ha már magától ez nem jut eszébe (valószínű mikor gyerekek voltatok neki minden meg volt engedve, plusz neked kellett az ő rovására engedni mindent, megosztani vele a dolgaidat miután ő tönkretette a sajátját, stb.).


Kérdező: 10-essel értek egyet, már akkor és ott szólni kellett volna, ettől függetlenül persze nagy rá az esély, hogy a párod ezt nem értette volna és nem tartotta volna tiszteletben, de ha már így történt mondd neki, hogy kérje vissza amíg nem teszi tönkre a gyerek.

2023. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk ez gyakorlatilag lopásnak számít, ugyanis a beleegyezésed nélkül adta oda.


Nem lennék együtt ilyen emberrel, aki a cuccaimhoz nyúlkál csak úgy, ráadásul annyira nem tisztel, hogy megbeszélje velem a dolgot, hanem a hátam mögött odaadja másnak.

2023. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk ez gyakorlatilag lopásnak számít, ugyanis a beleegyezésed nélkül adta oda."


A kérdés úgy van megfogalmazva, hogy abból nem egyértelmű, a kérdező jelen volt e -nekem pl úgy jön le, higy igen, ott volt, csak baxott szólni.

2023. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
94%

11!


Nem lopta meg a húga. Az anyjuk adta oda a dolgokat. A húga simán gondolhatta azt, hogy a nővére tudja és egyet ért vele.

2023. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
65%

5, mondjuk nem anyád házát kéne lomtárnak használni.

Kérdező, én visszakérném a helyedben.

2023. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
86%

15


A 20 éve a majd 700eFt-os szinte vadonatúj holmik neked lomok-azta:DD Bizrosan én vagyok lemaradva:DD

2023. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
14 Nem tudta. És szó nem volt róla, hogy bárki használhatja.
2023. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
11 Ne foglalkozz vele..
2023. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
35%

Én sosem értettem az ilyen agresszív kismalacokat mint a kérdező.


Itt elhordja a párját minden szarnak. De a leírás alapján ott helyben nem nyitotta volna ki a kis pofáját, hogy szóljon a saját párjának.


Igazán érett viselkedés.

2023. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%
19: Az agresszív, ha nem szólt semmit? Azta....
2023. máj. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!