Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem a...

Mit tegyek, ha a férjem a saját cuccomat az öccsének ajándékozta?

Figyelt kérdés

Egy értékesebb játékról volt szó, ami el volt nekem rakva. Pakolás közben látta meg. Akkor ígérte oda a 10 éves öccsének, és oda is adta neki örökbe a megkérdezésem nélkül, mikor itt volt nálunk. Köpni nyelni nem tudtam.

Azt még én kaptam az apámtól, amikor kb én is 10 éves lehettem. Jelenleg nem használtam évek óta, de az nem azt jelenti, hogy nem kell, vagy hogy nem a saját gyermekünknek akarom megtartani.

Szerintem ez marha nagy pofátlanság.

25N


2023. máj. 13. 20:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

Mondd neki, hogy az a tiéd, és még szükséged van rá.

Örülök, hogy segíthettem.

2023. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne ha a családomtól kapott dolgaimat odaadná másnak. Én a gyerekemnek adtam őket. Egyébként is háklis vagyok ha a cuccaimhoz nyúlkálnak.. :)
2023. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy legyen szíves, kérje vissza az öccsétől a játékot és a te dolgaiddal ne kezdjen semmit öncélúan, a megkérdezésed nélkül.
2023. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
13%
Ha már így esett, mért ne játszhatna vele az a gyerek, aztán mikor majd nektek akkora gyereketek lesz, 10-15 év múlva, ha egyáltalán működik még akkor, visszaadja. A szekrényben állásnál nem jobb, ha valaki örül neki? Ami nem azt jelenti, hogy a férjeddel ne legyen 1 hét mosolyszünet. De legyél nagyvonalú a gyerekkel.
2023. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Ismerem az ilyet. Csak nekem anyám volt az, hogy a megkérdezésünk nélkül az összes nálatartott csecsemős holmit, komoly érték, szinte vadonatúj járókát stb. odaadta a hugomnak, úgy jött vissza, ahogy még egy szeméttelepről sem.Gyerekjátékok ugyan ez.


Gyönyörű, szép függöny nem egy, hanem több, 10 éve már 100eFt-volt, most nem ennyibe kerülne, a mai napig egy nagyon mutatós szép darab. Rá volt bízva, mert hogy majd ő vigyázz rá. Szerinted? ott van felrakva náluk:)


Jön "segíteni" költözésnél kb. 10 percig volt nálunk-elvitte a kerti garnitúránkat, jó lesz az neki-és aznap többet nem is láttuk:DD Azóta is nevetjük:DD Szóval az ember a családját nem tudja megválogatni:DD

2023. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki hogy szeretné ha visszakérné.
2023. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerezd vissza a cuccot és dobd ki ezt a barmot!
2023. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld visszaszereztetni vele, de ha nem megy sajna neked kell a gyerektől visszakérned. Hát nem lesz túl jó a viszonyotok, az garantált.
2023. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Ez lopás egyszerűen.

Máskor is csinál ilyeneket?

Te ott voltál, amikor ezt csinálta?

2023. máj. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
96%

"Pakolás közben látta meg. Akkor ígérte oda a 10 éves öccsének, és oda is adta neki örökbe a megkérdezésem nélkül, mikor itt volt nálunk. Köpni nyelni nem tudtam."


Nekem ez úgy jön le, hogy te jelen voltál. Miért nem szóltál akkor, hogy Pali, ez az enyém, és nem akarom oda adni senkinek.

2023. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!