Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem a...

Mit tegyek, ha a férjem a saját cuccomat az öccsének ajándékozta?

Figyelt kérdés

Egy értékesebb játékról volt szó, ami el volt nekem rakva. Pakolás közben látta meg. Akkor ígérte oda a 10 éves öccsének, és oda is adta neki örökbe a megkérdezésem nélkül, mikor itt volt nálunk. Köpni nyelni nem tudtam.

Azt még én kaptam az apámtól, amikor kb én is 10 éves lehettem. Jelenleg nem használtam évek óta, de az nem azt jelenti, hogy nem kell, vagy hogy nem a saját gyermekünknek akarom megtartani.

Szerintem ez marha nagy pofátlanság.

25N


2023. máj. 13. 20:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

17!

Nézd, nálunk normális kapcsolat van a csaladtagok között, tehát ha anyám oda adna nekem valamit, amiről tudom, hogy eredetileg a hugomé, nekem evidens lenne, hogy a húgom tud róla.

2023. máj. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
17 Nálunk sosem volt az. Lásd, cca 700eFt-os cuccot itt a Gyíkon lomnak mond,a Gyik közönsége előtt, de szó nélkül vitte és soha egy köszönöm nem volt..és ahogy visszakerült-na az volt a csúcs. Mondom, most is a mi régi függönyünk van felrakva náluk:D Kérdezés, köszönöm? semmi.. Szóval vannak emberek akiknél a mélység sosem ér véget.
2023. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
71%

Off

Lom minden, amit az ember nem használ hosszú éveken keresztül, akkormis ha 70, 700, 700e vagy 7 millió az értéke.

2023. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem szóltál, hogy bocs, de nem adom oda? Egy tíz éves azért már felfogná, ha elmagyaráznád, hogy az a játék fontos neked.
2023. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%

23 2-3 év az nem hosszú évek. Legalább az igazat írnád..hogy nem szégyeled már a képedet. Mekkora rinocéroszbőrnek kell már lenni valakinek ehhez az előadáshoz?


Akkor nem volt lom mi, amikor az utolsó darabig vitte. Aha, értjük..

2023. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%
24 Mert nem tudtam róla. Akkor derült ki amikor a szétbarmolt 70 ezres vadiújként ott hagyott járókát "kaptam" vissza. Akkor derült ki minden.
2023. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

26!


Ne zavarjon hogy a 24. kommentje nem neked, hanem a kérdezőnek szólt....

2023. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
25%

25!


Jól vagy, draga? Őszintén szólva fogalmam nincs hány évig és mit tároltál anyádéknál, a kommentem konkrétan azt jelentette, amit: a lom az, amit az ember hosszú évekig nem használ, mindegy mekkora az értéke. Plusz akkor még hozzá teszem, mert láthatóan értelmileg nem vagy toppon: a TE cuccod ANYADNAK lom.

2023. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis akárhogy is pontoztatok le, jól látom és gondolom amit írtam (11-es vagyok). Attól, hogy valamit anyudnál tárolsz (mert gondolom nála több erre a hely) nem azt jelenti, hogy az szemét, hisz ha így lenne már kidobtad volna. Akárhogy is, szerintem elég egyértelmű, hogy valaki azért tesz félre valamit, mert később kelleni fog neki (esetleg a saját gyerekének teszi el későbbre). Az, hogy anyud odaadta a húgodnak, egyáltalán nem volt fair tőle, itt ugyanaz a helyzet, amit a kérdező írt. Ha pedig a húgod gondolta úgy, hogy amire ránéz az az övé, szintén kellett volna neki mondania édesanyádnak, hogy azok a te dolgaid, kérdezzen meg téged, hogy odaadod-e. Szóval ez akárhogy is nézzük szemét húzás volt, és ha beszéltél velük erről de nem értették meg, szerintem a legjobb, ha a többi holmidat elviszed anyudtól mielőtt azokat is a húgod kapná meg.
2023. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
29 Jól látod a dolgokat. Ezek után már semmit nem vittünk oda. Egyedül a függönyt mert azt nagyon féltettem, és még véletlenül sem szerettem volna, ha valami történik vele. Láthatóan, ugyan arra a sorsra jutott mint minden. Az is "akkora lom", hogy nemrégiben tették fel maguknak-szintén a megkérdezésem nélkül.
2023. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!