Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem a...

Mit tegyek, ha a férjem a saját cuccomat az öccsének ajándékozta?

Figyelt kérdés

Egy értékesebb játékról volt szó, ami el volt nekem rakva. Pakolás közben látta meg. Akkor ígérte oda a 10 éves öccsének, és oda is adta neki örökbe a megkérdezésem nélkül, mikor itt volt nálunk. Köpni nyelni nem tudtam.

Azt még én kaptam az apámtól, amikor kb én is 10 éves lehettem. Jelenleg nem használtam évek óta, de az nem azt jelenti, hogy nem kell, vagy hogy nem a saját gyermekünknek akarom megtartani.

Szerintem ez marha nagy pofátlanság.

25N


2023. máj. 13. 20:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szólj nekik, hogy vegyék le, és adják vissza.
2023. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

29-es vagyok

Sose értettem, hogy a szülők miért kivételeznek az egyik gyerekkel a másik rovására, anyud húgoddal pont ezt teszi. Nyilván ebben húgodnak nagy szerepe van, sajnálom, hogy így alakult.

2023. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
21%
31 Semmi, amihez hozzá értek nekem már nem kell. Csak akkora "arca" volt itt valakinek, hogy kicsit a valóságot felhoztam.
2023. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
21%

32 Köszönöm.


Minden elmúlik, és helyére kerülnek valósan a dolgok/emberek/események/cselekmények.


És az igazság fénylik mint a nap, mert nincs oly titok mi napvilágra ne jőne.

2023. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki, hogy nekiadta?
2023. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett? Visszakérted?
2023. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!