Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már 100 esélyt adtam a...

Ha már 100 esélyt adtam a páromnak, megérdemelne egy 101. -et is? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Szóval, rengetegszer megbocsátottam neki, de a mai tettét nem tudom. Elegem van, hogy mindig megbocsátok, és semmi változás nem történik.

Másfél évig tűrtem, ma elmondtam neki mindent amivel megbántott, és hogy legyen vége.

Azt mondta megváltozik, és hogy nem akar elveszíteni, mert én vagyok neki az igazi. Megkértem, hogy menjen el, ne okozzon több fájdalmat.

Több mint 1 órát könyörgött hogy béküljünk ki, de nem ért el vele semmit, így elment.

"Búcsúzóul" még a fejemhez vágta, hogy biztosan megcsaltam, és már van más akit szeretek.

Azalatt az egy óra alatt is ugyanúgy viselkedett mint az elmúlt 1,5 évben, tudom hogy nem képes megváltozni, akkor miért igérget? Nehezen, de végülis elfogadta, hogy vége.


2010. okt. 10. 14:49
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokat bocsátottam meg neki, amiket más nem. Tudom, hogy buta és naív voltam, de tényleg hittem benne, hogy megváltozik. De egyre rosszabb lett minden.
2010. okt. 10. 14:51
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szánalmas amit csinál, még benned akar lelkiismeret furdalást kelteni! Mindenképpen hagyd el, nem fog megváltozni.
2010. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Ti nem illetek össze mint pár, kár erőltetni a kapcsolatot. Az érthető, hogy az elvállás fájdalmas, de ez ezzel jár.
2010. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is volt 1 barátom, aki ezt csinálta velem. Végül sikerült lezárnom, de ő még mindig szeret, pedig már 4 év telt el.

Szerintem nem érdemes.

2010. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
ha változnia kell nem őt szereted...
2010. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem! Kezdj új életet, biztos van jobb akivel boldogabb leszel. Még 1-2 megbocsájtást el tudok képzelni, de ha nincs változás már nem is lesz. Biztos érzi, hogy gyengébb vagy, gondolja hogy nem tudsz élni nélküle, de bizonyítsd be neki, hogy boldogulsz nélküle. Járj szórakozni, menj el fodrászhoz, kapcsolódj ki, és egyből jobban fogod érezni magad! Sok boldogságot!
2010. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez már annyira sok esély, hogy ebből kiderülhetett számodra, hogy megváltozni nem fog. Vagy elfogadod így, vagy nem és lépsz!

Bármiről is legyen szó.

2010. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy azok után is szeretem, amit tett.
2010. okt. 10. 15:00
 9/27 A kérdező kommentje:
Már elhagytam. Csak szarul érzem magam. Mert hiányzik és szeretem... másrészt meg ilyen viselkedéssel nem tudok neki megbocsátani.
2010. okt. 10. 15:01
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előzővel.

Nem akarlak bántani de tanulhattál volna az előző 100 esetből. Vess véget ennek, és sokkal boldogabb leszel, majd lesz más.

Ne hagy magad tovább megalázni.

2010. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!