Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már 100 esélyt adtam a...

Ha már 100 esélyt adtam a páromnak, megérdemelne egy 101. -et is? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Szóval, rengetegszer megbocsátottam neki, de a mai tettét nem tudom. Elegem van, hogy mindig megbocsátok, és semmi változás nem történik.

Másfél évig tűrtem, ma elmondtam neki mindent amivel megbántott, és hogy legyen vége.

Azt mondta megváltozik, és hogy nem akar elveszíteni, mert én vagyok neki az igazi. Megkértem, hogy menjen el, ne okozzon több fájdalmat.

Több mint 1 órát könyörgött hogy béküljünk ki, de nem ért el vele semmit, így elment.

"Búcsúzóul" még a fejemhez vágta, hogy biztosan megcsaltam, és már van más akit szeretek.

Azalatt az egy óra alatt is ugyanúgy viselkedett mint az elmúlt 1,5 évben, tudom hogy nem képes megváltozni, akkor miért igérget? Nehezen, de végülis elfogadta, hogy vége.


2010. okt. 10. 14:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A legnehezebb döntésen,. és lépésen már túl vagy, pontosan érzed te is, hogy itt már nincs értelme a folytatásnak - az, hogy amíg könyörögni kell összeígér fűt-fát, aztán mikor ez sem hat, akkor megvádol mindent elárul... tehetetlenségében még megpróbál megalázni,. s rossznak beállítani , de ne hagyd magad! Neki is jobb lesz más oldalán, mert egy ilyen viszony nem egészséges, mégha úgy érzitek is, hogy szeretitek egymást!
2010. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostmár hanyagold a párodat, keress más társaságot. Viszont abban te is hibás vagy, hogy nem 1,5 év után kellett volna mindent rázúdítani, hanem amikor problémád volt, egyből el kellett volna mondani és megbeszélni vele. Így talán nem jutottatok volna el idáig.
2010. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Annyiszor de annyiszor megbántott. És én mégis hittem benne, hogy de, igen, megfog változni, tisztelni fog mint nőt... de nem. :(

Teljesen világossá vált, hogy én csak arra kellettem, hogy ha neki olyan kedve van, szétrakjam a lábam, és ennyi.


Szomroú vagyok, és dühös magamra, hogy már az első rossz dolognál el kellett volna hagynom. Észre kellett volna vennem az agresszivitását... és nem magamban keresni a hibát, hogy biztosan az én hibám, hogy megütött. :(

2010. okt. 10. 15:13
 14/27 A kérdező kommentje:

Többször elmondtam neki, hogy mi nyomja a szívem, de egyik fülén be, másikon ki.


Ma valami apróságon összekaptunk, és el akart menni. Elvettem a telefonját, hátha ezzel maradásra bírom, hogy beszéljük meg ezt a dolgot.

Szétszakította a nadrágomat, vagyis letépte azt a részt ahol a zseb van, és kivette belőle a telefonját.

Elment, majd pár perc múlva visszajött, hogy béküljünk ki, bocsánatot kér stb.

2010. okt. 10. 15:15
 15/27 A kérdező kommentje:
Csak tudom, ha most újra megbocsátanék neki, pár hét múlva újra kezdődne ez az egész...
2010. okt. 10. 15:15
 16/27 A kérdező kommentje:
És persze mielőtt elment, a fejemhez vágta, hogy biztosan már hónapok óta csalom.
2010. okt. 10. 15:17
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Úristen még meg is ütött?????????

Na hát akkor meg tényleg ne hagyd magad!!!!

Az egész életedet tönkre teszed ha megbocsátasz!Ennél szemétebb dolog nincs mint kezet emelni egy nőre!! Gondolj arra, ha vele maradsz, és majd egyszer lesznek gyerekeitek, ilyen apát szeretnél számukra????

2010. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkodj, ne nézz hátra. Lesz más, és lesz olyan, hogy visszagondolsz és visszavágysz... nekem mondjuk annyi "szerencsém" van, hogy a mai napig megmaradt bennem a félsz a verések miatt, és ha a mostani párom megemeli a kezét (el akar venni mellőlem egy poharat, vagy a távirányítót, tehát nem megütni akarna, olyat soha nem tenne), azonnal jönnek a "reflexek", összehúzom magam és nagyjából védem a fejem... na ILYENKOR jutnak eszembe a dolgok... lesznek neked is ilyen "flashback" szerű élményeid... de egyelőre felejts és nehogy visszamenj, bármit is mond!!!


Egy most 25 éves lány, aki négyszer ment vissza.

2010. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Megütött, megalázott, minden k-nak elmondott...:(

Remélem aki ezt olvassa tanul az én esetemből. :(

Ha már én iyen hülye voltam, hogy nem hagytam el az első pofon után....

2010. okt. 10. 15:19
 20/27 A kérdező kommentje:

És van pofája sms-t irni, hogy "nem gondoltad meg magad?".

Hát nem!



Elnézést hogy sokat írok, de muszáj kiírnom magamból.

2010. okt. 10. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!