Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már 100 esélyt adtam a...

Ha már 100 esélyt adtam a páromnak, megérdemelne egy 101. -et is? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Szóval, rengetegszer megbocsátottam neki, de a mai tettét nem tudom. Elegem van, hogy mindig megbocsátok, és semmi változás nem történik.

Másfél évig tűrtem, ma elmondtam neki mindent amivel megbántott, és hogy legyen vége.

Azt mondta megváltozik, és hogy nem akar elveszíteni, mert én vagyok neki az igazi. Megkértem, hogy menjen el, ne okozzon több fájdalmat.

Több mint 1 órát könyörgött hogy béküljünk ki, de nem ért el vele semmit, így elment.

"Búcsúzóul" még a fejemhez vágta, hogy biztosan megcsaltam, és már van más akit szeretek.

Azalatt az egy óra alatt is ugyanúgy viselkedett mint az elmúlt 1,5 évben, tudom hogy nem képes megváltozni, akkor miért igérget? Nehezen, de végülis elfogadta, hogy vége.


2010. okt. 10. 14:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami,én elhiszem, hogy most nagyon nehéz, de inkább most szomorkodj egy kis ideig, amig nem jön el a nagy ő, mint hogy egész életen át így élj és szenvedj miatta!!!

Természetes, hogy most szomorú vagy, szakítás után így van ez.

2010. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Írj privit nyugodtan, én végigmentem ezen az egészen és nagyon szívesen meghallgatlak :)
2010. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem két esély mindenkinek bőven elég.
2010. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Légy büszke, hogy legalább most kiléptél.
2010. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mi volt a horoszkópja hogy ekkora aggresszor???? Amúgy keress egy másik pasit!

Mégha csak flörtre is, vagy barátkozásképp.

2010. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem szereted. Ha szeretnéd, nem akarnád, hogy megváltozzon. Te a lehetőségbe vagy szerelmes, abba, amilyen lehetne, HA megváltozna. De ez nem ő, hanem egy álomkép, amit elképzeltél.

A szeretet ismérve, hogy olyannak szereted, amilyen. Nem "tűröd", hanem örülsz neki, hogy olyan, amilyen.

2010. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem szereted. Ha szeretnéd, nem akarnád, hogy megváltozzon. Te a lehetőségbe vagy szerelmes, abba, amilyen lehetne, HA megváltozna. De ez nem ő, hanem egy álomkép, amit elképzeltél.

A szeretet ismérve, hogy olyannak szereted, amilyen. Nem "tűröd", hanem örülsz neki, hogy olyan, amilyen.



Na te ezt k.rvára tudhatod, hogy mennyire szeretem...

2010. okt. 12. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!