Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha együtt vagyok egy oláhcigán...

Ha együtt vagyok egy oláhcigány fiúval és én magyar vagyok mit fognak szólni a szülei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aggódom hogy nem fognak befogadni, a barátom szerint semmi rossz nem fog történni és befognak fogadni de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre és arra hogy általában mi az oláhcigány szülők reakciója ha a fiúk haza visz egy magyarlányt?



2023. máj. 21. 22:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%

Na, kezdődik a szokásos rászista felhangú szöveg! De akkor minek kell kérdezgetni, ha ilyen baromira tud mindent a delikvens? 🤔

Csinálj amit akarsz, de megérdemled ami vélhetően várni fog rád!

2023. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
85%

Roma fiúnak a magyar lány szexre kell. Egy átlagos roma lány ugyanis olyan szűz, mint a tiszta hó. Nekik otthon kell ülniük míg férjhez nem mennek. Aztán meg azért mert férjnél vannak.


Nekem is volt roma fiúm, a családja egy része teljesen normális volt. Keresztyanyjára máig jó szívvel emlékezem. Még ők is azt mondták, az OC a legrettenetesebb cigány mind közül.

2023. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
97%

"Egy átlagos roma lány ugyanis olyan szűz, mint a tiszta hó. Nekik otthon kell ülniük míg férjhez nem mennek."


Jah ezért van a legtöbbnél 10 gyerek 20 apától...

2023. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó mivel a roma törvények szerint a férfi megcsalhatja a nőt, és az szerintük a nő hibája mert nem volt elég az urának, nem volt nélkülözhetetlen otthon.


Aztán az ilyen nők már csak menetekre kellenek,náluk(gumit meg nagyon nem szeretik) ahogy fentébb írták nem szüz nem ér semmit számukra, kalandon kivül


Bár elvileg szüzesség hiánya pótolható(elnézhető) roma szertartások elvégzése után, pl teli kád kecske tejben fürdés 3 napos kúra szerüen stb

2023. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy oláh cigány? A Bódi Margó a vendégünk volt. Ha a párod az, akkor készülj fel, hogy csak hosszú szoknyában járhatsz, nem emlékszem, de vannak szokások, amiket neked is tartanod kell. Ja és a pasinak jár, hogy néha félrelépjenek.😂
2023. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

#21


Nem a fiúról kérdeztem!! Sajnálom ha nehezére esik pár embernek értelmezni a kérdést. Nem vagyok kíváncsi arra amit fel sem tettem kérdésnek, látom kevés ember értette meg amit kérdeztem de azoknak köszönöm a választ!

Szerintem nem kell csodálkozni hogy nincs kedvem a sok rosszindulatú emberhez aki a kérdéshez semmi értelmeset nem tud hozzá tenni azon túl hogy gusztustalan vagyok amiért szerelmes vagyok! Emberek nem az volt a kérdés nektek mi a véleményetek a kapcsolatomról!!

2023. máj. 22. 20:29
 27/35 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, attól függ, milyen a család. Pl. az egyik ismerősöm férje is roma, ott a szülőknek 2 gyerekük van és mindketten tök normálisak, szerencsére. Az anyós konkrétan külön főzött a csajnak, amikor diétázott, nem baxta le, hogy "mit úrizál a naccsasszony".

A volt fodrászom is roma, neki két tesója van. Ott a mind a három gyereknek kifizették a magántanárt, mindent, amit el tudsz képzelni. A legidősebb a srác, az 13-14 évesen elkallódott, ahogy sajnos a legtöbbször megtörténik, volt, hogy betört az anyjáékhoz, hogy ellopjon valamit, hogy tudjon rajta drogot venni, meg franc tudja hanyadik gyereket csinálja a hanyadik a roma csajnak. A középső lány vitte tovább az anyukája szakmáját és szintén fodrász lett. A legkisebb meg tolmács-fordítóként végzett. Egy ideig élt Londonban is, ahol HR-es is volt, de hazajött, mert nem is voltak ott barátai nagyon, feketével nem akart megint összejönni.

2023. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
86%

Ja, meg apám egyik kőműves vállalkozó roma haverjának is két gyereke van, egy lány meg egy fiú. A lány tök normális, a fiú meg szétdrogozta az agyát. Nem akarlak riogatni, kérdező, de azért próbálj meg felkészülni, hogy ha egyszer anyuka leszel ettől a csávótól, tanulj meg határokat felhúzni, mert nem tudhatod, a gyerekeden hogy üt vissza a vonó. Jobb esetben csak kinézetre. De rosszabb esetben mentalitásra is.

Meg nem olyan rég volt egy roma diákom nyelvsulin keresztül, aki ösztöndíj keretén belül tanulhatott angolt, csak az intézményben pont nem volt angoltanár, így a nyelvsulival vették fel a kapcsolatot. Szerinted kb. 3 hétből hány alkalmon kegyeskedett megjelenni, úgy, hogy elmondtam neki emberi stílusban, hogy ha nem működik velem együtt még minimálisan sem- eljön órára, válaszol a kérdéseimre,stb.-, akkor nem tudok egyszerűen segíteni? Ja, és nem BAZ megyei roma volt, hanem valahol az ország nyugati részében élt... Úgyhogy szerencse kell, hogy olyan családot fogj ki, ahol a nőket nézik is valamibe. Meg arra is készülj fel, hogy ha valami konfliktus lesz köztetek, bő 90 % eséllyelnem veled fogja megbeszélni, hanem hazarohan az anyjához. Meg ha egyszer lesz esküvőtök és két tanús lesz, bő 90% eséllyel ki fognak utálni a családból.

2023. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
97%
Aki őszintén válaszol, vagy esetleg kérdez (mert volt kalandja ezekkel) az egy rasszista!
2023. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
87%
Törlik a hozzászólásokat is.
2023. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!