Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha együtt vagyok egy oláhcigán...

Ha együtt vagyok egy oláhcigány fiúval és én magyar vagyok mit fognak szólni a szülei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon aggódom hogy nem fognak befogadni, a barátom szerint semmi rossz nem fog történni és befognak fogadni de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre és arra hogy általában mi az oláhcigány szülők reakciója ha a fiúk haza visz egy magyarlányt?



2023. máj. 21. 22:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%
Ha szimpi vagy, minden ok. Ha nem, akkor gond van. Amíg barátnő vagy, minden ok. A házasság más kérdés. Amennyiben hagyományőrzők, akkor nem annyira örülnek, de csak barátnőnek elfogadnak.
2023. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 NTBS ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy milyen emberek.

De jól gondold meg, hogy akarsz-e közös jövőt.

2023. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
84%
Egy ismerősöm elvett egy oláh cigány lányt, szóval fordított eset, de ott nagyon örültek a szülők, hogy a lánynak egy nem romát sikerült kifogni, foggal-körömmel kapaszkodtak belè, nehogy elengedje ezt az egyetemet vègzett, jólkereső állással rendelkező férfit. Bár nem hagyomány őrző roma család.
2023. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
96%
Én cigány vagyok,de én is megkérdezem miért pont olàh cigánnyal jöttél össze...nehogy később még bánd
2023. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Nos, bemutatkoztál?
2023. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!