Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, szeretitek az érzelgő...

Hölgyek, szeretitek az érzelgős férfiakat?

Figyelt kérdés

Azon férfiak, akik képesek elérzékenyülni egy vidám híren, vagy egy megható film jeleneten, és ha megbántották képes összetörni, ha öröm éri, tud nevetni.

Férfiak, akiket a belső tulajdonságok is érdekelnek, és inkább beszélgetnek az érzelmekről, mintsem az autóról.

Mert vannak ilyen jellemű férfiak, akik sok nő szerint nem férfiakat, mert a férfi, legyen férfi, erős, előremutató, mindig magabiztos ,…stb.

Talán rossz kifejezést használok, a női jellemvonásokkal rendelkező férfiak, találnak maguknak párt, társat, vagy magányos életre vannak ítélve azáltal, hogy a fentiekben leírt jellemzőkkel rendelkeznek.


2010. okt. 10. 20:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez engem is érdekel. Én erős testalkatú vagyok külsőre, de mégis nagyon érzékeny, bár ezt nem mindenkinek mutatom.
2010. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem szeretem, nem szeretem kérdés. Ezek emberi tulajdonságok. Ha egy férfi ilyen, akkor ilyen. Ez nem hiba vagy erény.
2010. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
93%

Hát biztos jobban szeretjük őket mint azokat a tipikus hú de macsó állat maffiózó típusuakat..stb.

azért vannak határok azért egy átlagos filmen ne kezdjen már el bőgni a pasi sőtt szerintem nincs sok olyan film amin egy pasi is eltud érzékenyülni..stb.

2010. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nekem semmi gondom az ilyen férfiakkal, de én is úgy gondolom, hogy annyira ne legyen érzelgős egy férfi, mint egy nő. Azért eléggé kiakadnék, ha hazamennék és a férjem bőgne a Titanicon éppen és érzelmekről akarna velem beszélgetni. Az, hogy azt mondom a másiknak, hogy szeretlek az rendben van ez abszolút okés, és a néhai meghatódás is, valamint természetes, hogy valaki akit megbántanak sír, de ha napi rendszerességgel minden apróságon, az már valóban túlzás lehet.
2010. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Amelyik férfi a Casablancát vagy a Titanicot nem könnyezte meg, az egy b*nkó fatuskó.

Az érzelmes és az érzelgős között azért nagy különbség van.

Az érzelmeit kifejezni nem tudó ember -férfi vagy nő- nyomorék, a fejlődésben megrekedt.

2010. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem a szélsőséges esetekre gondoltam.
2010. okt. 10. 20:21
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de miért érzéketlen az, aki nem sírt a Titanicon? Én pl. sosem sírtam rajta, mégsem vagyok érzéketlen, és ráadásul nő vagyok. Ettől függetlenül fényes nappal egy kóbor állat látványán is elsírom magam annyira sajnálom. Nem hinném, hogy a filmek jelentenék az alapokat.
2010. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Sztem nincs olyan hogy egy férfi nem tud elérzékenyülni,még egy kétajtós,izomkolosszus is el tud pityeredni,érzékenyülni ha olyan hatás éri!Az érzelmek kimutatása sztem nem szégyen legyen az férfi vagy nő!Meg egyébként is a sirástól ált. megkönnyebbül az ember szóval van mikor jól is jön!;)
2010. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%

Hogyha Te ilyen férfi vagy,Kedves Kérdező,akkor minden elismerésem a Tiéd!Ugyanis én még a mostani páromon kívül egy olyan férfival sem találkoztam,aki fel merte volna vállalni,vagy ki merte volna mondani a saját érzéseit,érzelmeit.Sajnos én csak olyan emberekbe botlottam bele a mostani kapcsolatom előtt,akik szabályosan álarcot ragasztottak magukra,csak hogy keményebbnek látszanak.

Illetve mostanában ismertem meg egy olyan hímneműt,aki határeset,de Ő sem mer megnyílni igazán.

2010. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom 20:32es,
2010. okt. 10. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!