Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nők! Szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nők! Szeretitek a papucsférjeket, férfiakat?

Figyelt kérdés

Ne értelmezgessük többféleképpen a "papucs" férfi jelentését-azt jelenti,hogy a nő parancsol.

Mármost pro-contra érvek vannak nőktől is!

Mi az igazság?


2011. márc. 11. 17:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

papucsférj-férfi


Ez a két szó önmagában kizárja egymást.

2011. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mármint úgy érted mindig az van amit a nő akar és a "pasinak" nincsen önálló akarata, egyénisége?


Hát ez szánalmas..de tényleg!

2011. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Én egy napot sem tudnék egy ilyen férfi társaságában eltölteni!! Egyszerűen kiidegelnek az akaratgyenge egyedek. A férfinak kell dominálnia, és irányítania. Ez így volt mindig, a természet is így alkotta meg őket, és így is lesz,mert ez a normális.

Minden nő ráun előbb utóbb az olyanokra, akiktől megkérdezed hogy hova menjünk? és pasi létére rávágja hogy mindegy. Hát ettől kiábrándítóbb nincs!


Egy igazi férfi azt mondja a nőnek hogy drágám, pattanj be a kocsiba, ma este elviszlek egy felejthetetlen helyre! Meglepi lesz :))

Kellenek az ilyen szituk a nőknek, meg a tudat, hogy a férfi erősebb náluk.

2011. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék olyan férfival együtt lenni, akinek nincs önálló véleménye semmiről. Szóval nemhogy nem mennék ilyenhez hozzá, de nem is kezdenék ilyennel. Ez amúgy is hamar kiderül, úgy az első pár hétben, szóval bukta.
2011. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, dehogy.. A nővérem párja az és már az felidegesít, amikor őket látom..Egy férfi legyen férfi, hozzon önálló döntéseket stb.. Elég nekem a gyerekemet nevelni, ne kelljen már még a férjemet is..
2011. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"A férfinak kell dominálnia, és irányítania. Ez így volt mindig, a természet is így alkotta meg őket, és így is lesz,mert ez a normális. "


Ezzel a mondatal azért nem értek egyet.

Véleményem szerint nem azért van nő és férfi,hogy az egyik domináns legyen,hanem,hogy kiegészitse egymást.

2011. márc. 11. 18:09
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas lenne.
2011. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Én konzervatív vagyok és merőben elítélem azokat az "férfiakat", akiknek engedélyt kell kérniük feleségüktől bármire.
2011. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

"Minden nő ráun előbb utóbb az olyanokra, akiktől megkérdezed hogy hova menjünk? és pasi létére rávágja hogy mindegy."


Ejha, akkor én papucs vagyok. Mert általában pont leszarom, hogy hova menjünk.

Az mondjuk igaz, hogy a nők azért (is) szeretik, ha a férfi irányít, hogy aztán rájuk lehessen fogni az esetleges malőröket, vagy, ha például nem minden sikerül úgy, ahogy eltervezték.

Klasszikus példa, hogy a férfiaknak kell kiválasztani a filmet. A férfi szépen választ, utána meg b.szogatja a nő, hogy miért ezt a szart nézték.

2011. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a papucs férfiakat. Ugyanakkor azt sem tűröm, ha a férfi parancsolgatni akar nekem. (abból kiindulva, hogy a papucs férfinek a nő parancsol....)
2011. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!