Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, szeretitek az érzelgő...

Hölgyek, szeretitek az érzelgős férfiakat?

Figyelt kérdés

Azon férfiak, akik képesek elérzékenyülni egy vidám híren, vagy egy megható film jeleneten, és ha megbántották képes összetörni, ha öröm éri, tud nevetni.

Férfiak, akiket a belső tulajdonságok is érdekelnek, és inkább beszélgetnek az érzelmekről, mintsem az autóról.

Mert vannak ilyen jellemű férfiak, akik sok nő szerint nem férfiakat, mert a férfi, legyen férfi, erős, előremutató, mindig magabiztos ,…stb.

Talán rossz kifejezést használok, a női jellemvonásokkal rendelkező férfiak, találnak maguknak párt, társat, vagy magányos életre vannak ítélve azáltal, hogy a fentiekben leírt jellemzőkkel rendelkeznek.


2010. okt. 10. 20:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem pont ilyen. És nagyon szeretem benne. Néha én is elgondolkoztam már, hogy az én férjem kissé nőies lelkű, de annál jobban megértjük egymást. A gyerekekkel meg abszolút határozott, úgyhogy ott meg semmi gond emiatt.
2010. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát, a Titanicon nem hogy sírni nem tudtam, végig se bírtam nézni, viszont amikor a Blackhawk Down-ban a két delta lövész önként bemegy a roncshoz megvédeni a pilótát, mikor látják hogy közeleg a feldühödött tömeg... az kemény. Önfeláldozás, bajtársiasság.. szóval ott azért gombóc lett a torkomban. Romantikus alkat vagyok a barátnőm szerint, neki ez bejön.
2010. okt. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22%
NEM,NEM,NEM! az ilyen pasiktól ráz ki még a hideg is!!!! :/ :/
2010. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%

én nagyon szeretem! Az én férjem pont ilyen. És imádom! Csak az ilyen férfiak vonzottak mindig is...

22/L

2010. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

tegnap 20:19


A Titanic az egyik legrosszabb film amit valaha láttam. Szörnyen unalmas, ezen inkább aludni lehet (én sajnos filmeken nem tudok elaludni) mint sírni.


Azt még elismerem, hogy én megrekedtem a fejlődésben, de a titanic az minden csak megható nem.

21f

2010. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és egyetértek kinzo-val, a Titanic borzasztó hatásvadász és primitív, szóval aki ezen sír, az kicsit még gyerek érzelmileg.


Amúgy én egy érzékeny és érzelmes nő vagyok, és a hasonló lelki alkatú férfiakat szeretem, mert csak velük tudom megértetni magam. Viszont azért legyen egy határ, mert ahhoz, hogy kívánjak egy férfit, és rábízzam saját magam és a kisbabámat, ahhoz kell, hogy legyen önfegyelme, önkontrollja, belső ereje. Mert különben egy tutyimutyi, támogatandó kislánynak nézem, és nem tudok rá férfiként nézni, se erős támaszként.


Másrészt nem csak az ilyen túlérzelgős férfiak nézik a belső értékeket, szóval a nem érzelgős, önfegyelemmel, önkontrollal és belső érettséggel rendelkező férfiak is ugyanúgy értékesek és nézik a belső értékeket.


VISZONT én sok érzelgős férfit ismerek, akik valóban egyedül vannak, és nincs sikerük a párkapcsolatokban, és ez nem az érzékenységük miatt van, hanem mert már terhes és férfiatlan a túlságos érzelgősségük. Szóval erre figyelj oda, kérdező, hogy ne legyél túlságosan férfiatlan és kislányos, mert azt egy nő sem szereti, mert a nő férfit akar alapvetően, akire számíthat, aki erős és megvédi. Két külön dolog az érzékenység és a terhes, lelki problémákból fakadó érzelgősség.

Úgy, ahogy te se akarsz egy hangoskodó, nagydarab, férfias nőt magadnak, úgy a nők se akarnak egy gyámolítandó, sírós, önfegyelemmel és önkontrollal nem rendelkező fiút maguk mellé.

2010. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Arra jöttem rá, hogy kevés dolgon hatódok meg annyira, mint egy elérzékenyült férfin. Hát nem túl sokszor hatódok meg...

Szerintem a nők értékelik, ha a teremtés koronái is ki tudják fejezni az érzelmeiket. Persze azért vannak határok. (Biztos sok férfi 1000rel tiltakozik, hogy a nőknek a "rossz fiúk" kellennek stb, stb. Biztos sok ilyen van, de az már azért reflektál vmit az adott nőszemélyről is.)


Tehát az én válaszom: én személy szerint szeretem őket. Nagyon is... már-már majdhogynem ideális. :)

2010. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásaitokat. De én nem a Titani c. filmben látom az érzelmeket.

De, egy baba megszületés, egy boldog esküvő pillanatai, egy díjkiosztó ünnepség, és ott vannak a temetés utáni pillanatok, valakinek az elvesztése. De, még ide sorolhatnám az elkeseredettséget, ami érzékenyebbé teheti bizonyos pillanatokban az embert, vagy épp a régi fotók nézegetése, amiken boldog pillanatok láthatók, felidézve annak minden örömét.

Ezek mindenképpen könnyeket tudnak előcsalogatni.

2010. okt. 11. 20:38
 29/29 anonim ***** válasza:

Vagy amikor magamba roskadva ülök a buszon hazafelé miután visszavittem a kislányomat az anyjához,és még mindig a vállamon érzem ahogy ott alszik és megpihen.Nincs ott,de olyan csodás lenne ha még mindig itt lenne velem és nem kellene két hétig várni egy újabb csodára.Mindig őrülten hiányzik,de ekkor a legrosszabb,s ilyenkor mindig kiszökik pár könnycsepp a szememből.Ha akarnám sem tudnám visszatartani,de miért is akarnám?

Régen még amikor hittem a szerelemben a Titanic végét én is megkönnyeztem az akkori barátnőmmel,ma már nem érdekelnek a hasonló témájú filmek.Viszont meghatódom Forrest Gump egyszerűségén,kitartásán,azon,hogy képes egyvalakihez ragaszkodni,képes mindenben a jót látni.

2010. okt. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!