Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, szeretitek az érzelgő...

Hölgyek, szeretitek az érzelgős férfiakat?

Figyelt kérdés

Azon férfiak, akik képesek elérzékenyülni egy vidám híren, vagy egy megható film jeleneten, és ha megbántották képes összetörni, ha öröm éri, tud nevetni.

Férfiak, akiket a belső tulajdonságok is érdekelnek, és inkább beszélgetnek az érzelmekről, mintsem az autóról.

Mert vannak ilyen jellemű férfiak, akik sok nő szerint nem férfiakat, mert a férfi, legyen férfi, erős, előremutató, mindig magabiztos ,…stb.

Talán rossz kifejezést használok, a női jellemvonásokkal rendelkező férfiak, találnak maguknak párt, társat, vagy magányos életre vannak ítélve azáltal, hogy a fentiekben leírt jellemzőkkel rendelkeznek.


2010. okt. 10. 20:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
én tudom értékelni... bizonyos fokig... :)
2010. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
szerintem meg egy férfi nem sír nem érzelgösködik, nem hisztizik... Ez a nők, része a kapcsolatban ...
2010. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én nagyra értékelem az ilyen embereket, akár nő, akár férfi. Mert a lelkében él. Viszont látod, kevés nő csatlakozna a véleményemhez. Hívő közösségekben, vallásos, vagy meditáló csoportokban találhatsz olyan nőket,akiknek tetszenél.
2010. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

A lélektelen fapofák engem riasztanak, pedig semmi ezoterikus csapatnak nem vagyok a tagja.

N.

2010. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

mindigis ilyen férfira vágytam, de sosem találtam meg. Még kinevettek, ha érzelmekről akartam volna beszélni, bár szerettek, de sose tudták úgy kimutatni, ahogy szerettem volna. Nagyon bolodg lesz melletted egy nő, aki tudja majd ezt értékelni.

22 L

2010. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az, ha az autókról is beszél és az érzéseiről is.
2010. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

22:22es, Te is biztosan az leszel.


És kimutatóm, mert csodálatos dolog megosztani egymás között az érzelmeinket. Ami lehet örömteli, vagy borúlátó.

2010. okt. 10. 23:31
 18/29 anonim ***** válasza:

Főleg egy hangulatemberrel az egy hetes rossz kedvet, hogy együtt búslakodjatok.

Nem feltétlen jó dolog ez.

2010. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező:

Ha ilyen vagy, írj privit ;-)


28N

2010. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jaj de kedves vagy, hogy szeretnél egy privát levelet.
2010. okt. 11. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!