Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sokat veszekednek(vagy...

Akiknek sokat veszekednek(vagy veszekedtek) a szülei, nem ég a pofátok a szomszédok előtt? Mert nekem nagyon

Figyelt kérdés

Már nem is az,hogy ordibálnak, lassan immunis lettem rá, felőlem le is ütheti egymást ez a két idegbeteg, de az zavar hogy mások hallják és szégyenérzetem van. Pár éven belül 3. szomszéd van itt(vajh az előző 2 mért ment el?) és ezeknek is 1 héten belül sikerült bemutatkozni egy jó ordibálással, hogy tudják mire számítsanak.

Direkt úgy csinálom hogy ne is lássanak meg, de még így is ég a pofám meg szégyellem magam, hogy itt élek(már nem sokáig).

Meg azt se bírom ha valaki sajnálatot vagy szánalmat érez felém, hogy jajj itt egy szerencsétlen fiatal és ezt kell hallgatnia


2023. máj. 28. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

:( sajnalom. Plane hogy ket ilyen idegbetegnek normalis gyereke van akit ez zavar.


Hany eves vagy?

Eleg nagy ahhoz hogy leulj veluk beszelni ez igy nem ok?

2023. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Lesz4rom a szomszédot.

Ők miben különbek? A két 30 feletti lányuk ott lakik a nyakukon és jarnak hozzájuk a kanok dugni.

A másik pedig 2 ordibáló, visító autista gyereket nevel.

Na pont ezek véleménye érdekel.

2023. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oh már beszéltem annyit velük erről de semmi nem hat :)
2023. máj. 28. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
De, ég. Gyerekként annyira szarul érintett mikor rájöttem, hogy hallják, meg kaptam a sajnálkozós pillantásokat, hogy évek óta kerülöm a szomszédokat. A legszarabb, hogy a szomszédok gyerekeivel, vagyis egy nagyobb részével meg egy egyetemre járok, elég ciki. Mindig félek, hogy pletykálnak rólam, meg a családomról. Én nagyon szégyellem, de nem tudok mit csinálni vele.
2023. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem zavar/zavart.

Én is hallottam másokat ordítani a szomszédságban. Amelyik háztartásban azt mondjak, hogy nincsenek veszekedések, azok hazudnak… persze fontos, hogy milyen mértékben történik, de mit foglalkozzak azok véleményével, akiknél ugyanaz történik?


Évek óta jobb a helyzet már, érdekes módon tök jó a viszony a szomszédsággal es senki nem emlegette fel soha. Szóval..

2023. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
"Amelyik háztartásban azt mondjak, hogy nincsenek veszekedések, azok hazudnak"- nagyon tévedsz. Vannak normális családok, ahol senki nem ordibál. Nyilván elképzelni sem tudod, ha nem ilyenben élsz.
2023. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon. Főleg most hogy itt a jó idő, anyám elkezd ordítani, már szaladok becsukni az ablakokat, erkély ajtót. És az én anyám ráadásul olyan, hogy elkezd mindennel támadni, olyan eszméletlen dolgokat kitalálni, aminek köze sincs a valósághoz. Olyanokkal is megvadolt már, hogy én loptam, prosti vagyok, stb. Apámmal a veszekedései még durvábbak: kiteregeti a hálószoba titkaikat elég undorító módon, és ilyenkor valószínűleg minden szomszéd apámon röhög.
2023. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nekem is 3 házzal arrébb lakik egy osztálytárs általánosból, az is gáz
2023. máj. 28. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

#6

Ja köszi, én amúgy tök normális családban élek.

Nem tudom.. nekem attól, hogy párszor elzördült 1-2 veszekedés, még nem lettek abnormalisak a szüleim.

És nem, nem arról van szó, hogy nem tudom elképzelni, hanem hogy a több száz háztartásban, amiben megfordultam a munkáim során, alapvetően 2 dolog volt jellemző.

1. Van veszekedés, hol kisebb, hol nagyobb mértékben.

2. Nincs veszekedés, de a két fel krvara nem is kommunikál egymással.


Most nem arra gondolok, amikor apa alkesz, anya gyógyszer függő, vagy egyéb extrém esetekre. De egy egészséges párkapcsolatban is van 1-2 kisebb vita, hiszen nem lehet mindig 100%-os egyetértés. Ez rendben is van így.

De aki azt mondja nekem, hogy ő sosem zordult össze a párjával, annak utána azt se hiszem el, amit kérdez.

A veszekedés szerintem pedig amúgy sem egyenlő azzal, hogy úgy kell ordibalni, hogy a másik városban is hallják.

2023. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a szomszédaitok tesznek rá magasról. Itt faluban is volt olyan ürge, akinek a hangját 4-5 háznyira lehetett hallani ha összekapott feleségével, igazából már senki sem foglalkozott vele, megszokott műsor volt heti pár alkalommal.
2023. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!