Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sokat veszekednek(vagy...

Akiknek sokat veszekednek(vagy veszekedtek) a szülei, nem ég a pofátok a szomszédok előtt? Mert nekem nagyon

Figyelt kérdés

Már nem is az,hogy ordibálnak, lassan immunis lettem rá, felőlem le is ütheti egymást ez a két idegbeteg, de az zavar hogy mások hallják és szégyenérzetem van. Pár éven belül 3. szomszéd van itt(vajh az előző 2 mért ment el?) és ezeknek is 1 héten belül sikerült bemutatkozni egy jó ordibálással, hogy tudják mire számítsanak.

Direkt úgy csinálom hogy ne is lássanak meg, de még így is ég a pofám meg szégyellem magam, hogy itt élek(már nem sokáig).

Meg azt se bírom ha valaki sajnálatot vagy szánalmat érez felém, hogy jajj itt egy szerencsétlen fiatal és ezt kell hallgatnia


2023. máj. 28. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De igen, mindig égett anno, mikor otthon éltem. Mondjuk a szomszédasszony meg a saját lányának ordította hajnalban, hogy "A k.rva anyádat!", szóval lehet, hogy mindegy.
2023. jún. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!