Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért őt választotta a sógornő?

Miért őt választotta a sógornő?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz a esküvője és a koszorúslányok a gyerekek lesznek. A mi lányunk és a párom testvérének a gyerekei. Igen ám, de ott a nagy gyerek az nem édes gyereke a párom testvérének. Na a sógornőm őt jelölte ki, hogy elől megy és ő viszi a gyűrűket. Baromira ki vagyok akadva, hogy az én lányom majd a kicsivel kullog hátul míg a nem vérszerinti családhoz tartozó unoka viszi a gyűrűket és megy elől. Az én lányom az elsőszülött unoka és kisgyermek a családban. Már gondoltam rá, hogy beszélek anyósommal, ő hátha beszél a lányával ugye ő a sógornőm, neki lesz az esküvője és győzze meg, hogy ez így nem valami rendes dolog. Nem értem miért őt választotta.
2023. máj. 31. 21:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő gyereke - de az ő esküvője.

Ezt kéne megértened.

Normális családban a szülők sem ugatnak bele ilyenbe, még akkor se, ha ők fizetik a lagzit.

2023. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
100%
Hogy lehet ilyet kérdezni? Mi közöd van hozza, az ő esküvője.
2023. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a menyasszony úgy döntött volna, hogy egyáltalán nem lesznek koszorúslányok, te akkor is maximum tudomásul vehetted volna. Nem a te esküvőd. A sógornőd számára a te lányod is pont ugyanolyan unokahúg, mint az összes többi kislány a családban - és semmi több. Neki nem "elsőszülött unokája" a lányod, ezt az indoklást nem is értem.
2023. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
"Hozott gyerek." A te gyereked meg a kis tünemény... Hát vannak gondjaid, legfőképp nyaktól felfelé. Szégyellhetnéd magad, amiért így beszélsz egy gyerekről, aki nem tehet semmiről.
2023. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
De nem is azon vagy kiakadva, hogy nem a saját gyereke viszi a gyűrűt, hanem azon, hogy nem a tied xdd
2023. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok, nem bírja elviselni az egója, hogy az ő, tökéletes gyermeke nem szerepelhet a nagy napon és nem ő lesz a középpontban!


Pedig a kérdező már eltervezte, hogy minden közösségi oldalra feltölti majd a képet, hogy milyen ügyes az ő nagylánya, mert ő viszi a gyűrűket. :D

Nyilván az is ilyen elkényeztetett egoista szörnyeteg, mint az anyja.

2023. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a gyereke is bele neveli ezt a mentalitást. Általában az ilyen gyerek kezdik kis iskolában a társaikat, mert az van beléjük nevelve, hogy csak ők léteznek, és például egy elvált szülők gyermekét, vagy nevelő családban lévő gyermeket nem tudnak elfogadni, mert "az nem olyan mint ők".

Gratulálni tudok ehhez a hozzáálláshoz.

2023. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!