Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtag holmijai közt...

Családtag holmijai közt szoktatok turkálni?

Figyelt kérdés
Például szoktátok-e átkutatni a szekrényét, átnézni a számítógépét, iratait stb.

2023. máj. 31. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Tessék? Miért tenném? Ami az övé, az nem az enyém.
2023. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem!


És én sem örülnék, ha az enyémben turkálna valaki.


Minden jó kapcsolat alapja a bizalom..!

2023. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Alap.
2023. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, mi számít turkálásnak.

Anyám, aki nem használ okostelefont, felhív, amikor otthon vagyok, hogy keressék már ki valamit az emailjei között, sürgős, amint megvan hívjam vissza, mondjam meg konkrétan mi állt benne, akkor nyilván bele kell nyúlni a levelezéseibe, látom miket kapott, előfordulhat, hogy megnyitok valami olyat, ami nem az, amit keresek, csak mert nem mondta meg konkrétan a feladót.

Vagy mondjuk kölcsönkérte tőlem anyám a kulcscsomóm, mert csak nekem volt kulcsom mamámhoz, de elfelejtette visszaadni, egyedül vagyok itthon, ő dolgozik, és tudom, hogy amikor elment mamámhoz előző nap, akkor egy bevásárló szatyor volt nála, amit otthon szokott hagyni egyébként, akkor nem hívom fel, hogy belenézhetek-e a szatyorba, amibe csak a bevásárlás utáni blokkok vannak, vagy éppen semmi, hanem belenézek, ha ott a kulcsom kiveszem, ha nem, akkor ha sürgős, akkor felhívom.

Vagy amíg mamám még élt és elrakott valami apróságot(mondjuk a melléképület kulcsát), ami utána kellett volna neki, de elfelejtette, hogy hová tette, akkor nyilván, ha segítek neki keresni azt az adott cuccot, ami mondjuk azzal jár, hogy átnézek zsebeket is, turkálok.


De úgy nem szoktam turkálni, hogy nem tud róla a másik, és öncélú, csak kémkedni akarok, vagy ilyesmi.

2023. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2023. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Fogadjunk, hogy nő vagy!!!
2023. jún. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz azért kell valami komoly ok, hogy neki álljak kutakodni.
2023. jún. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Minek?
2023. jún. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Neveőanyámnál mondjuk napi szinten alap volt.


Amióta elköltöztem nem is járok haza, mert ugyanaz megy. Undorító szokás.

2023. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Fogadjunk, hogy férfi vagy!
2023. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!