Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem fura? Nekem van csak...

Ez nem fura? Nekem van csak ez a gondolatom? Volt már hasonló élményed? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szóval azt vettem észre, hogy ha hosszabb a hajam, akkor jobban tisztelnek a körülöttem levők(szülők, barátok stb)... Ezt azért gondolom, mert már néhány éve ezt játszom... Azt mondják, hogy a rövid haj milyen jól áll... Ekkor normálisak velem meg minden, de nem vesznek komolyan! Amikor azonban hosszú hajam van, akkor mindenki úgy tekint rám, mint aki 3 évet idősödött és hirtelen mennyi tapasztalata lett! Ne értsd félre, nem a környezetemnek akarok megfelelni... Mert néha megunom a hosszú hajat és levágatom(sok vele a macera reggelente :D), és utána mondják, hogy jobb. Most megint megnőtt és ugyan ezt tapasztalom... Vagy csak véletlen egybeesés lenne?
2010. okt. 11. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19:34 vagyok. Bocsi, de valamiért tök az jött le, hogy nő vagy. Na mindegy. :) A lényeg ugyanaz, csak a kislányos szó helyett gondolj kisfiúsra. :)
2010. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akaratlanul is máshogy viselkedsz, ha hosszabba hajad, mert az jobban tetszik. úgy értem, hogy akkor magabiztosabb vagy és ezt észreveszik rajtad a családtagok is.
2010. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!