Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne találkozgatni egy...

Ciki lenne találkozgatni egy nálam 30 évvel idősebb pasival? L/18

Figyelt kérdés

1 hónapja megismerkedtem egy nálam jóval idősebb férfivel, az utóbbi időben hetente 2-3-szor találkoztunk és akkor 1-2 órát mindig együtt töltöttünk, amolyan "munkaköri" kötelességből. (nem tanárom!) De 1 hónap múlva ennek az úgymond kötelességnek vége...

Nagyon sokat beszélgettünk, elvált, van egy fia, de alapból egy eszméletlenül rendes fickó, nagyon megkedveltem. Tehát nem szerelmes vagyok, hanem mondjuk úgy, mint egy barátot. Kb. a keresztanyámhoz tudnám hasonlítani. Nagyon jól elvagyunk, nevetgélünk...stb.

Arra gondoltam, hogy esetleg találkozhatnánk majd az 1 hónap elteltével is, csak úgy mint két jó ismerős.

Olyan dolgokról is tudok neki beszélni, amit mondjuk anya, apa vagy egy jó barátnő nem ért meg. És ő is elmond mindent, őszintén.

Nagyon örülök, hogy találkoztunk és nem akarom, hogy "elveszítsem".

Szerintetek? Jó ötlet? Hogyan mondjam el neki, hogy esetleg máskor is szívesen dumálhatnánk.. stb.? Vagy inkább hagyjam? :Ss


Köszi. :)


2010. okt. 11. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

cikinek semmi se ciki de mi az ördögöt akarsz egy csókától aki a faterod nagybátyja lehetne?

hogy ő mit akar egy kiscsajtól aki az unokája lehetne, azt vágom. :)

2010. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egy találkozás talán nem nagy bűn...sőt, barátként sztem nem! csak nehogy akkor vegyél észre valamit, amikor márkéső!
2010. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak barátként akarod akkor miért ne? De szerintem összejönni vele nem túl jó ötlet.
2010. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha bízol benne és tényleg rendes akkor miért ne?:)Ha falun laksz akkor ebből nagy pletyka lehet varosban pedig nem ismer mindenki mindenkit.
2010. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Kóstold meg!
2010. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Városban élünk, és abszolút nem úgy közeledünk egymáshoz, hogy.. szóval értitek hogy. Hanem tényleg, mint barát. Én elmondom az én "férfiügyeim" ő az ő rosszul sikerült házasságát...stb. Ilyesmi, de közben nagyon sokat nevetgélünk. Tényleg olyan, mint a keresztanyám, csak férfiban. (Sajnos a keresztapámmal nem tarthatom a kapcsolatot.. :/)

Hogyan mondjam el neki, hogy ő se értse félre? Mondta, hogy nem igazán szokott eljárni otthonról, nincsenek is barátai, és hogy ő már nem nagyon fog magának társat találni. Szeretnék neki segíteni, mert szerintem iszonyat rendes és sokan örülnének, ha ilyen férjük lenne. De tényleg eléggé visszahúzódó, de azért még nem papucs! Szóval veszekedünk mi jókat is, de tényleg nem az a kimondott macsótípus, meg nincs sok önbizalma...

Szóval? :)

2010. okt. 11. 19:56
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem lenne ciki:)
2010. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ezt így hogyan mondhatnám el neki? Mert szerintem ő is kedvel engem, meg mondja, hogy másokkal nem beszélget ennyit, mint velem. De lehet, hogy félreértené, ha rosszul fogalmazom meg. És nem akarom elrontani, nehogy félreértse. Mert akkor többet nem is találkoznánk.
2010. okt. 11. 20:01
 9/17 anonim ***** válasza:

Benne van a kérdésedbe:)

"Arra gondoltam, hogy esetleg találkozhatnánk majd az 1 hónap elteltével is, csak úgy mint két jó ismerős."


Szerintem ez tök jó így:)Nem kell magyarázkodni,nem kell túl reagálni mert sztem arra azt hinni hogy több van a dologban.

2010. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De mit kellene neki megmondani? Ha a kapcsolatotok amolyan atyai barát alapon működik, akkor nem értem, mi a problémád? Esetleg közeledett hozzád férfiként is? Mert akkor tényleg tisztázni muszáj a kapcsolatotok természetét.
2010. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!