Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne találkozgatni egy...

Ciki lenne találkozgatni egy nálam 30 évvel idősebb pasival? L/18

Figyelt kérdés

1 hónapja megismerkedtem egy nálam jóval idősebb férfivel, az utóbbi időben hetente 2-3-szor találkoztunk és akkor 1-2 órát mindig együtt töltöttünk, amolyan "munkaköri" kötelességből. (nem tanárom!) De 1 hónap múlva ennek az úgymond kötelességnek vége...

Nagyon sokat beszélgettünk, elvált, van egy fia, de alapból egy eszméletlenül rendes fickó, nagyon megkedveltem. Tehát nem szerelmes vagyok, hanem mondjuk úgy, mint egy barátot. Kb. a keresztanyámhoz tudnám hasonlítani. Nagyon jól elvagyunk, nevetgélünk...stb.

Arra gondoltam, hogy esetleg találkozhatnánk majd az 1 hónap elteltével is, csak úgy mint két jó ismerős.

Olyan dolgokról is tudok neki beszélni, amit mondjuk anya, apa vagy egy jó barátnő nem ért meg. És ő is elmond mindent, őszintén.

Nagyon örülök, hogy találkoztunk és nem akarom, hogy "elveszítsem".

Szerintetek? Jó ötlet? Hogyan mondjam el neki, hogy esetleg máskor is szívesen dumálhatnánk.. stb.? Vagy inkább hagyjam? :Ss


Köszi. :)


2010. okt. 11. 19:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
egy biztos hogy mindenki félreértené... ha titeket nem zavar mások véleménye akkor hajrá. de szerintem ebből több lenne mint csak barátság, mégha te ezt most nem is gondolod.
2010. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mi két hónapon keresztül úgymond kötelességből találkozunk (erről nem szeretnék többet mondani, de tényleg nem is fontos). Viszont miután letelik a két hónap nem fogunk találkozni, ha csak meg nem beszéljük, ha na akkor itt és itt és ekkor.

És szerintem ő tuti nem kérdezné meg, hogy találkozunk e majd később. Szóval nekem kell majd lépnem, de mégis mit mondjak neki?

Pl. nagyon megkedveltelek és tök jó veled beszélgetni, jó lenne máskor is találkozni egyszer-kétszer?

Szerintetek nem utasítaná vissza?

2010. okt. 11. 20:18
 13/17 A kérdező kommentje:

Jó tudom ezt így nehéz elhinni, hogy egy 30 éves pasi nem indul rá egy fiatal csajra, aki kedveli. De higgyétek el. :)

Abszolút nem mer kezdeményezni, kis nyuszi. Én szeretnék neki párt találni, meg szeretném, ha egy kicsit társaságban lenne, mert ahogy írtam nem igazán jár el otthonról. Egyetlen igazán jó barátja van és az a tesója... :/

Tudom, hogy fura lenne, ha pont egy 18 éves csaj lenne a társasága, de szerintem az a lényeg, hogy mi jól kijöjjünk. Nekem ő olyan, mint egy második apa én meg mondjuk a lánya vagyok, aki noszogatja, hogy na mozdulj már meg! Tök azt hiszi, hogy pár év és itt az ötven és ő már nem kell senkinek és ennyi az élete, na én ezen szeretnék változtatni! :)

2010. okt. 11. 20:21
 14/17 anonim ***** válasza:
ha nem kamatyoltok akkor nem ciki. ha igen, akkor az
2010. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Semmi garancia arra,hogy barátságon kívül idővel nem jön más érzelem.Észnél kell lenned,és ismerned kell a szót: nem.Ha mégis elveszítenéd az eszed,akkor csak egy rövid időre,és a cél hogy minél előbb újra megtaláld,vagy megöregszel mielőtt még az életed órája delet üt.


"Én elmondom az én "férfiügyeim" ő az ő rosszul sikerült házasságát..."

"szerintem iszonyat rendes és sokan örülnének, ha ilyen férjük lenne."

"itt az ötven és ő már nem kell senkinek és ennyi az élete, na én ezen szeretnék változtatni!"

"Én szeretnék neki párt találni"???


Lehet hogy neked nem tűnik fel,de az egész kapcsolatotok a nemiségről szól,a férfi nő viszonyáról,és amit tervezel az nem barátság hanem küldetés,ami szintén a nőről és a férfiról szól.Nem tartom jó ötletnek hogy kerítőt játsz,kissé röhejes lenne.A küldetéshez fiatal vagy,erőtlen,és tapasztalatlan.Nem éred őt fel,nem foghatod fel milyen nő jönne be neki,mert nem abban a körben forogsz,az éretlenséged ki fog tűnni,és megmosolyogtató lesz. Részvét,szánakozás,sajnálat - ezek nem a barátság jelzői.Hagyd ezt a férfit,mielőtt eltévednél,hadd múljon el,mert a szakadékhoz nincs olyan hosszú pallód hogy áthidald.

2010. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Találkozz vele ha ennyire jól megértitek egymást de azért

légy tisztában azzal ,hogy ő nőként néz rád nem kereszt szülőként !És hidd el hamarosan rájössz mit is szeretne tőled bármilyen kedves tudja mit akar, téged egy szép kis fiatal lányt megkapni!Én nem ajánlom neked ,sokan estünk már hasonló csapdába mi nők!

2010. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így van, a nemiségről szól. Még fiatal vagy egy ilyen korú szeretőhöz. Ilyen viszonyba csak érett fejjel érdemes belekezdeni.Két külön korosztály vagytok.
2010. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!