Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem apám nőjébe?

Bele szerettem apám nőjébe?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz,de bele szerettem az apám nőjébe,anyámmal élek de szoktam az apámmal is lenni főleg hétvégente.

Anyámmal már elváltak 4 éve,apámnak csak most lett kapcsolata,de nagyon szép a nő és nagyon kedves velem. Eleinte azt hittem csak fellángolás de nem..szerelmes vagyok és csak ő jár a fejemben,és ami a legrosszabb hogy féltékeny vagyok a saját apámra.


Apám 53 éves a nő 44 én meg 23.


Adjatok tanácsot mit csináljak mert bele őrülök,komolyan mondom.


2023. jún. 19. 14:05
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
96%
csak ma
2023. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
82%
Szia napi kamu,mar a kerdesbol latni lehet,hogy iskolaszunet van :)
2023. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
29%
De akkor ne írd, hogy kaptál törődést, szeretetet, meg mindent, ha egyszer az érzéseid sem jelenhetnek meg a családban. Mert nem az a valóság. A valóság az, hogy egy bábszínház volt. Ezért tartasz itt, hogy nem mersz beszélni, mert mit fognak gondolni. Sajnálom.
2023. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
73%
En ezt el se olvasom, akkora kamu az egesz, hogy messzirol latszik
2023. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom ide kár bármit ki írni,ami kamu arra érkeznek a normàlis válaszok és ami nem kamu az meg ,,messziről kamuszagú,,


Tényleg kezdődik az iskolaszünet,biztos vagyok benne hogy az alapiskolások irkodjàk ezeket a kamu érveket 😑

2023. jún. 19. 14:54
 16/49 anonim ***** válasza:
27%
Tovabbra is kitartok az mellett,hogy kamu kerdes, de ha valoban igaz lenne akkor ez nem szerelem,csak dugni akarsz!
2023. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
27%
Kicsit kamunak tűnik a kérdés.Én a helyedben elterelném a figyelmem másról és nem gondolnék rá.
2023. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
62%

Nem, én nem írtam, hogy kamu. Pont, hogy elhiszem, hogy a te fejedben ez a szerelem sajnos, ami mint kiderült, nagyon messze áll a valósághoz.

Az, hogy ebből mit értesz, hogy reagálsz, azzal neked van dolgod.

Én ennyit tudtam tenni. Sajnálom, hogy még itt tartasz, de hogy jobb legyen, az csakis rajtad áll, nem a válaszolókon.

Sok sikert!

2023. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Megkapni nem fogod tudni a nőt semmilyen szempontból szerintem, szóval én a helyedben elkerülném egy időre és ismerkednék másokkal. Ha sokat vagy a közelében csak rosszabb lesz.
2023. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%
fotot dobjal mar fel 0csisajt
2023. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!