Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem apám nőjébe?

Bele szerettem apám nőjébe?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz,de bele szerettem az apám nőjébe,anyámmal élek de szoktam az apámmal is lenni főleg hétvégente.

Anyámmal már elváltak 4 éve,apámnak csak most lett kapcsolata,de nagyon szép a nő és nagyon kedves velem. Eleinte azt hittem csak fellángolás de nem..szerelmes vagyok és csak ő jár a fejemben,és ami a legrosszabb hogy féltékeny vagyok a saját apámra.


Apám 53 éves a nő 44 én meg 23.


Adjatok tanácsot mit csináljak mert bele őrülök,komolyan mondom.


2023. jún. 19. 14:05
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális tanàcsokat,igen megprobàlom majd kerülni
2023. jún. 19. 15:08
 22/49 anonim ***** válasza:
13%

Oké, én megpróbálom komolyan venni a kérdést, hátha igaz. 44 éves a nő, biztos vagyok benne, hogy ennyi idősen már vannak olyan "testi hibái", amire rákoncentrálhatsz. Narancsbőr, ráncok, stb. Gondolj a hibáira, és démonizáld. Démonizáld, túlozd el fejben, pörgesd egyre minden rossz tulajdonságát, hogy végül reálisan láss. 23 évesen a fiatalokra kell buknod. A 19-25 éves korosztályra. Feszes bőr, fiatalos lelkesedés, stb. Szottyos bőrre ne bukj!

Elnézést minden MILF-től, gondolom, hogy vannak akik 40 fölött is jól néznek ki, de azért a 40+ az 40+, nem pedig zsenge 20-as.

Ha rákattantál egy 44 évesre, akkor nem sok szép nő lehet az életedben. Nézz szét a világban. Menj bulikba, strandra, sétálgass a nagyvárosokban. Rá fogsz jönni, hogy mennyi szép fiatal lány járkál mindenfelé.

2023. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
83%
23: Nem ilyen fekete fehér a világ. Az mondod, hogy "23 évesen a fiatalokra kell buknod". Ez totál hamis állítás. Mindenki arra bukik, amihez vonzódik. Egy huszonéves fiú őszintén vonzódhat egy 40+-os nőhöz minden probléma nélkül.
2023. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
24%

25-ös... most elrontottad... Ha segíteni akarunk neki, akkor ellenségképet kell gyártanunk!

Hidd el, én is túl vagyok már sok idióta fellángoláson, és akkor a legtisztább megoldás, ha valahogy a fejedben megutáltatod magaddal azt az illúziót, ami ott bent létrejött.

Pokolian nehéz ez. De csak így működhet. Minden szerelem egy illúzión alapul. Egy ember soha nem a másik félbe szerelmes, hanem annak illúzióképével, amit a saját agya generált. Ha az agy képes csodás illúziókat generálni, akkor képes ezt az illúziót lerombolni is. Csak nehezen.

Ocsmánynak tűnhet minden tanácsom, de ez mind a démonizálást segíti!

44 éves nőre ne bukj! Gondolj az apádra. Gondold azt, hogy apád alteste oda járogat. Neked az ne kelljen!

Ocsmány gondolat? Az hát! De a szerelmet nem lehet kellemes gondolatokkal kiirtani magunkból.

Ne kívánj olyan nőt, ami egy 53 éves embernek van! Legyen büszkeséged!

2023. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
24# Na megérkezett a helyesírás ellenőrző kapitàny... köszönöm 🙂
2023. jún. 19. 15:32
 26/49 A kérdező kommentje:
Megpróbàlok ilyenekre gondolni ami vissza taszít, köszönöm az értelmes tanàcsokat!
2023. jún. 19. 15:34
 27/49 anonim ***** válasza:
13%

#27:

Nincs mit kadét! További sok sikert ezen téren!

2023. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
79%
Te nem a nőbe vagy szerelmes, csak szeretnél az lenni, és nyilván ő az egyetlen valamire való, vonzó nő a közeledben. El fog múlni!
2023. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Keress más csajt.
2023. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Huszas miért is kéne képet feltennie? Nem találsz pucér csajokat a neten akikre matyizhatsz?
2023. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!