Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhanyagoltam őket.

Mit tegyek? Elhanyagoltam őket.

Figyelt kérdés

13/l vagyok...tavaly volt 2 barátnőm (testvérek) de sajnos annyira elhagyagoltam őket hogy nem is köszöntem nekik stb. (nem kellene a leszólások) de mostmár ideköltöznek velünk szembe és most elég jóba lettünk..mondták hogyha akarok, menjek át nekik segíteni pakolni...mondtam hogy szívesen..de az egyik osztályrásam...barátnőm nagyon fétlékeny ha írok neki egy levelet vagy ha átmennék hozzájuk..nem tudom mit csináljak?? először is megint legyek jóba velük? mit csináljak a féltékeny barátnőmmel??



Normális válaszokat légyszi


2010. okt. 12. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég jó fejek ha nem köszöntél nekik mégis kapsz egy második lehetöséget.Ha akarsz velük barátkozni akkor a féltékeny barátnöddel együtt legyetek négyen barátnök.

Hamarabb kész lesz a pakolás is1

2010. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
is!
2010. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha így alakult, akkor ápold a barátságodat ezzel a 2 lánnyal. A féltékeny barátnődet meg nyugtasd meg, hogy attól hogy másokkal is barátkozol, nem fogsz tőle eltávolodni. Illetve kérdezd meg tőle, hogy miért féltékeny. Ha nem hajlandó veled beszélni róla, hagyd a csodába. Ilyen idős koromban nekem is volt ilyen "barátnőm". Ő is meg akarta mondani, kivel ne barátkozzak (mert neki nem volt szimpi az ember), mert ha ezzel akkor ő nem lesz a barátnőm. Az ilyen emberek szerintem csak ki akarnak sajátítani. Ha az első áll fönn akkor beszéljétek át a dolgokat, ha viszont a másik, akkor hagyd ott. Az ilyen nem barátnő. Ez az én véleményem. 26/N
2010. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! sokat segítettetek...:)
2010. okt. 12. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hasonlo történetem. Volt egy haverom akivel megbeszéltük hogy 8. után is tartjuk majd a kapcsolatot. Egy suliba mentünk de más osztályba. Elkezdett cigizni és olyan társaságba került ahol a többiek is cigiznek. Azóta nem is köszön söt volt hogy köszöntem és ök meg kiröhögtek... Szerencsére hamar találtam uj barátokat.
2010. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végülis mit léptél?
2010. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!