Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagotok,...

Van olyan családtagotok, akivel nem álltok szóba, pedig nem balhès?

Figyelt kérdés
2023. jún. 25. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimen kívül egyik rokonommal sem tartom a kapcsolatot (velük is csak azért, mert egy fedél alatt lakunk), ők se keresnek engem, én sem őket, és nagyon jól is van ez így. Az egyik felükkel csak a vezetéknevünk közös, a többivel még annyi se, gyakorlatilag idegenek vagyunk egymásnak. Néhánnyal találkoztam pár éve egy temetésen, de a többségük fel sem ismert.
2023. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van, egyszerűen nem érdekeljük egymást, ennyi.
2023. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
az apám oldalán van két nagybátyám, tündéri emberek, de csak pár éve ismertem meg őket, az anyánkon keresztül egy nagynénénk segítségével vették fel velünk a kapcsolatot, na velük csak akkor találkozunk ha apánk külföldön dolgozik vagy elvan valahol valami projekttel, mert nem áll velük amúgy szóba, ha rajta múlik meg se tudtuk volna hogy léteznek. az egyik hűtőszekrény-szerelő, a másik szobafestő. az apámnak meg doktorija van.
2023. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!