Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy a barátommal együtt aludjunk?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a barátom 19. Több mint egy éve vagyunk együtt, de a szüleim nem engedik hogy náluk aludjak, vagy hogy a barátom nálunk.

Mit lehet tenni, annak erdekébe hogy megengedjék a szüleim?



2023. jún. 25. 18:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Mert maradi ,ómodi agybeteg mind,elhagynàm őket.
2023. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10%
Punkosdista szektasok.
2023. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, de nekem ugyanez volt, ugyanezzel az indokkal: mert csak. Nem engedték, hogy én a barátomnál aludjak, vagy ő nálunk. Bulizni is nagyon ritkán engedtek, akkor is olyan hamar haza kellett érni, hogy szinte nem is érte meg elmenni. Fősulin jó volt, végre azt csináltam, amit akartam. Anyám most teljesen ki van akadva, hogy ezek a mai fiatalok örökké bulizni járnak. A lányom 16 éves, átlag 2 hetente mennek, bár neki barátja még nincs, de ha lesz kapcsolata, én biztos megengedem, hogy együtt aludjanak. Tudom, hogy milyen szar,ha mindenben korlátozva van az ember és mindig titkolóznia kell.
2023. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát előbb-utóbb úgy is költözöl tülök majd nem?
2023. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

9. Ha két ember szereti és kívánja egymást, a szex egy természetes folyamat, amikor összefonódnak és kifejezik szeretetüket egymás iránt.


Ez nem krvaság. A krva az, aki szolgáltatás fejében pénzt kér, fogad el. Nagyon nagy fogalom zavarban élsz. Az én családom is konzervatív, sőt! Nemesek vagyunk, mégsem vagyok prűd és frigid. A párommal szeretkezem, mással nyilván nem.


A kérdezőnek nem ilyen válaszra van szüksége..



Szerintem is beszélj velük, komolyan. Ha nem megy, ülj le velük és ne engedj ebből. Ez nem okés..

2023. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Zsido mentalitas. A lepedo agynemu mosas draga meg kieszi a hutot. Enyemek is ezt csinaltak.


Ah tudtam elkoltoztem egy sotet lepra kis lakasba es ott sokkal boldogabb vagyok,h nem veluk lakom.

2023. jún. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy régi, igen konzervatív beidegződés azoknál a szülőknél, akik úgy gondolják, ha tudnak is róla, hogy a gyerekük házasságon kívül nemi életet él, az csak hallgatólagos tudomásulvétel részükről, de amúgy ők ezt nem támogatják, sőt ellenzik, de ha már megengednék az együtt alvást, az már belegyezés lenne részükről.


Lehet nem a legjobb példa erre, de kb. olyan ez, mint amikor egy szülő tudja, hogy a kamasz gyereke "titokban" cigizik, füvezik, meg iszik, de azért nem fog neki se cigit, se füvet, se alkoholt venni, mert az már támogatás, beleegyezés lenne valami olyanban, amit kifejezetten ellenez.


Azért, mert egy szülő valamit nem tilt, még nem jelenti azt, hogy egyetért vele és támogatni szeretné.


Sajnos egy ilyen mentalitású szülőt nem igazán lehet meggyőzni arról, hogy nem bűnös dolog egy párkapcsolatban a nemi élet akkor sem, ha nem házasok.

2023. jún. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

17. El tudom képzelni az ilyen szülő szexuális életét..


Nem tudja mi az orgazmus, vagy hogy kell a másiknak örömet okozni.



Megcsinálta a gyereket azt jó napot..

2023. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal a szülőddel kellene próbálkozni először aki az engedékenyebb, ezt ugye te tudod melyik az. Na az ő fülét kell rágni folyamatosan amikor csak ketten vagytok. Kérni hogy mondjon igazi okot, mert a csak az nem válasz. Megkérdezni mitől jobb nekik ha az utcán csinálod, ahol bárki láthat, beszállhat stb… hogy ők ennyi idősen hol csinálták stb…

Ezt a szülőt kell nyomás alá helyezned folyamatosan. Ha ő belemegy akkor már elintézi a másikat, vagy ketten könnyebben intézitek.

2023. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, hogy te már a 18 karikás filmeket is megnézheted, úgyhogy nyugodtan engedhetik az együtt alvást.
2023. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!