Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyum, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi anyum, hogy a barátommal együtt aludjunk?

Figyelt kérdés
Lassan egy 1 éve vagyunk együtt, de még mindíg hajthatatlan. Pedig tudja, hogy élünk nemi életet. Barátomnak egy hét múlva egy elég veszélyes műtéte lesz, és sajnos minden benne van a pakliban. Ő csak ezt az egyet kérte, de anyukám nem tágít. Eléggé el vagyunk keseredve. Mit lehetne tenni?
2012. jún. 9. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kor?
2012. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Valósziüleg anyud csak félt hogy történik valami ha eddig még nem történt semmi. Veszéld meg vele hogy nálatok aludnátok nyitott ajtónál hogy tudjon felügyelni ha kedve tartja
2012. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Minden műtét hordoz kockázatot magában.
2012. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Agytörzsi Prof.

Köszönjük egyértelmű kapitány!


Én is a korotokra lennék kíváncsi.

2012. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Pedig tudja, hogy élünk nemi életet."

Ez teszi érthetetlenné az egészet.

2012. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én mindjárt 18, barátom pedig 19
2012. jún. 9. 20:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tényleg nem tudom... Menjetek egy hotelba, vagy csövezzetek az utcán. :D
2012. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Csegi89 ***** válasza:
Kérdezzél rá anyunál, hogy miért nem engedi.
2012. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát tényleg, miért nem??? 18 éves elmúltál tudja, hogy szexeltek. Akkor mi baja? Fogalmam sincs mi lehet. Én is csak azt tudom mondani, hogy kérdezd meg.
2012. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem és azt a választ kaptam, hogy úgy gondolja még nincs itt az ideje. Arra kérdésemre, hogy mikor lenne itt szerinte egy nem tudom választ kaptam. Kicsit kibuktam azt hiszem.
2012. jún. 9. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!