Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá az apukámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá az apukámat h megengedje h együtt aludjunk a barátommal?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok a barátom 18 éves és már fél éve együtt vagyunk. Aludtunk már együtt a szülők tudta nélkül de szeretnénk már végre úgy is h tudnak róla a szülők. Természetesen az ő szülei megengedik, sőt nekem anyukám is rábólintott a dologra, DE apu hajthatatlan. Sehogy se akarja megengedni h együtt aludjunk. Kérlek segítsetek :(


Ui.: ja és egyke vagyok szóval még nehezebb a helyzet.



2012. júl. 22. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
vidd sokszor haza a barátod, ismerkedjen szüleiddel, ha szimpatikus nekik, majd megengedik, ha meg nem, szívás..
2012. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az első válasz jó szerintem.Meg úgy próbáljátok hogy aludjon a srác nálatok,akkor apád is csak nagyobb biztonságban tud.
2012. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ebbe igazatok van és ezt eddig is így tettem. De apu azt mondja h Neki semmi baja a abarátommal és nagyon szimpatikus neki de 16 évesen még kicsi vagyok az együtt alváshoz://
2012. júl. 22. 14:31
 4/16 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Hajthatatlan?...ülj le vele beszélgetni, mondd el neki, hogy ha szexelni akarnál, meg tudnád oldani nem otthon. Bízzon meg benned! Azért azt tudnod kell, hogy egy apának a lánya a mindene! :) Egyszerűen félt...nyugtasd meg, hogy a barátod is vigyáz rád.

Sok sikert!

2012. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van, akinek ezt nem lehet megmagyarázni. Az én mostohaapámnak sem lehetett. 23 évesen sem alhattam együtt a barátommal, mert mit szólnak a szomszédok?! (Ja, pont ez érdekli őket.) Meg szex csak házasság után. Mondtam neki, hogy ugye ő sem gondolja komolyan, hogy még szűz vagyok, de semmivel sem lehetett meggyőzni.

És sajnos elég sok ilyen szülőt ismerek.

Sajnállak, de ez van.

2012. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a probléma már sokat beszéltem és emiatt veszekedtem vele erről. Mondtam Neki h ha le akarok feküdni a barátommal azt meg tudom tenni az ő tudta nélkül is. Erre ő az csak annyit mondott, h tudja nagyon jól de ő akkor se fog ebbe támogatni és még helyet is adni hozzá. -.-"
2012. júl. 22. 14:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért nem engedik? Szűzlány vagy?
2012. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen még szűz vagyok, de akár megengedi az együtt alvást akár nem már nem hiszem h sokáig az leszek. Amúgy meg mindig csak ennyi az indok: Nem! Fiatal vagy!
2012. júl. 22. 14:55
 9/16 anonim ***** válasza:

"Igen még szűz vagyok, de akár megengedi az együtt alvást akár nem már nem hiszem h sokáig az leszek. "


A barátod beszélt erre rá, vagy te dönteted el?


Ha egyáltalán azt sem engedik, hogy együtt aludjatok akkor mégis hogyan akarsz lefeküdni vele?


Helyileg hol oldanátok meg?


A másik, hogy fél évig, hogy birta eddig a barátod? Abszolút semmi testi kapcsolat nem volt?


Remélem nem akarsz hazudni a szűleidnek. Abból nagy botrány lenne.

2012. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem a barátom beszélt rá! Én magam döntöttem így! A barátom ráadásul sokkal megértőbb apummal szembe mint én és azt mondta h addig vár ameddig csak akarom. Az elmúlt fél év alatt is lett volna lehetősége őven rám mászni nyomulni ,de egyszer se tette. És Nagyon szeretjük egymást ezért döntöttem úgy h szeretnék vele most már lefeküdni.


Anyukám megengedi h együtt aludjuk így arra gondoltunk h elutazunk vhová. Anyu falaz nekünk apunak pedig azt mondjuk h a barátnőimmel megyek.


De volt már köztünk bizonyos testi kapcsolat, de én már úgy érzem h tovább akarok lépni!

2012. júl. 22. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!