Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok és 9 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 9 hónapja vagyok együtt a barátommal. Anyukám nem engedi, hogy egymásnál aludjunk, pedig már többször is kértem. (persze hétvégére gondoltam) Mit mondjak neki, hogyan kérjem meg, hogy egymásnál aludhassunk?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja, még túl fiatal vagyok hozzá. (Barátom 16 éves)

2012. szept. 16. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mond neki, hogy már rég megtörtént, és hogy mocskos wckbe vagytok kénytelenek csinálni de azt olvastad hogy ott fertőzéseket lehet kapni, és ezért lenne jó ha ágyba csinálhatnátok.
2012. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

akármit mondasz neki akkor sem fogja megengedni.

mutasd neki,hogy komoly kapcsolat.nem kefélsz össze vissza.

Ha ezt látja,akkor majd megengedi.

2012. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek ellenére, gondolom már járt a maci a málnásban....
2012. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Féltenek hogy nem aludni fogtok(aminek nagy a valószínűsége), így érthető miért hezitálnak.
2012. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

igaza van

bár, úgyis hiába fogja rongyolni a száját szegény, ha te le akarsz vele feküdni, le fogsz

neked kéne megérteni, hogy sem lélekben, sem szellemben nem vagy felnőtt, csak testileg azt játszol

2012. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy megtörtént a dolog. Januárban leszünk 1 évesek, hátha akkor megengedi majd.. :S
2012. szept. 16. 20:23
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Megértem hogy nem akarja. 15 ÉVES VAGY! te jó ég.....kislány vagy még....és egy kisfiúval akarsz lefeküdni.....szép. óvódások eljátszanak...XD Az nem is szex amit ti csinálnátok:D
2012. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Csak 15 éves vagy! Anyukád csak jót akar! Attól, h lassan 1évesek lesztek még gyerek vagy! 15 évesen már együtt aludni egy fiúval? Én se engedném meg a lányomnak attól, h jelenleg van egy barátja, aki nem biztos, h házasságig meg is marad neki. Hidd el, anyukád csak azt akarja h ne hamarkodj el semmit ilyen fiatalon. + Minek erőltetni annyira az együtt alvást? Ha továbbra is egymás mellett tervezitek, akkor tudtok várni nem?
2012. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem akik itt válaszoltak azok hülyeséget beszélnek :D én 20 éves vagyok 16 éves a barátnőm 8 hónapja vagyunk 1 ütt 3 héten már 1 ütt aludtunk hétvégén 1 vagy 2 napot azóta minden hétvégén 1 ütt vagyunk 1 ütt alszunk és nem problémázik 1 ik szülő sem ha szeretik 1 mást szerintem természetes , hogy 1 ütt alszanak ha szeretik 1 mást miért nem aludhatnának 1 ütt 2011 van :) nem 1930 ..... Mond neki , hogy szeretitek 1 mást és szeretnétek 1 mással aludni legalább 1 napot:) hétvégente remélem összejön a dolog:)
2012. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

9-es, te 1 nagyon komoly felnőtt férfi lehetsz.... remélem, hogyha véletlenül terhes lesz a lány, akkor elveszed feleségül és eltartod a családot

ja, vagy nem, inkább fizeted, hogy kaparják véres cafattá a gyermeked? te tudod....

2012. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!