Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merken vállalni, hogy én ezt...

Merken vállalni, hogy én ezt a bútorozatlan lakást venném ki magamnak a családom előtt?

Figyelt kérdés

Most vagyok 30 éves, tavaly költöztem Budapestre a családi házból vidékről. Egy IT diplomám van, és dolgoztam is IT területen. Mesterszakra jöttem fel tavaly Budapestre, egy évig kolis voltam, és nem volt munkahelyem. Jelenleg van esélyem egy mesterséges intelligencia gyakornoki pozícióra, amiből lehetne szép jövőm.


Öcséim régebb óta élnek Budapesten, támogatnak az albérlet keresésben. De anyával azt mondják, hogy a praktikum, és az anyagiak miatt, bútorozott albérletbe költözzek mindenképpen.


Nekem tetszene egy lakás a Budai oldal csendes részein, de bútorozatlan.


Érdemes-e a családommal szemben, akik óvnak mindentől felvállalni, hogy én mégis oda szeretnék költözni, és meg tudom venni azt a pár bútort, amire szükség van ott?


Mintsem, hogy elmenjek olyan albérletbe, ahol nem érzem annyira otthon magam, és azt várom, hogy költözhessek már ki?



2023. júl. 23. 22:57
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Hülye autocorrect

*Merjem

2023. júl. 23. 23:01
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha új helyre kell majd költöznöd mit csinálsz a bútorokkal?
2023. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Eladom talán. Egy íróasztal kellene, és egy ágy. Más nem. Nem vennék akváriumot, meg vitrint.
2023. júl. 23. 23:03
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Te fogsz ott élni, nem tudom miért kell merészség ezt elmondani.
2023. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Le szokták barmolni eléggé. Illetve pl. cipekedni kellene a segítségük.
2023. júl. 23. 23:05
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarsz magyarázkodni, akkor vedd meg a szükséges bútorokat, a haverjaiddal vigyétek fel, nekik meg mondd azt, hogy bútorozottan vetted ki. Ha meg az igazat mondod nekik, akkor vállald fel, hogy neked az tetszik, mondd meg nekik, hogy az tetszik, aztán kész. Nem olyan nagy dolog ez, hogy össze kéne veszni rajta.
2023. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nincsenek haverjaim. Valamelyest még segítségre szorulok. Attól féltenek, hogy a felesleges költéssel lenullázom magam. Ettől én is félek. Nem jó gazdagot játszani.
2023. júl. 23. 23:13
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Ember, 30 éves vagy, állj a saját lábadra.
2023. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Bútorozatlannál kell legalább egy komód is, ahová a ruháidat teszed, egy mosógép, valamilyen fürdőszoba szekrény és a konyhába asztal, szék, szekrény mosogatótálcával meg valami főzőeszköz. Ez így már elég komoly tétel.
2023. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Ágy, íróasztal kevés lesz.

Eladni aprópénzért fogod csak tudni. Szerintem is inkább bútorozott az keress

2023. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!