Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bútorozatlan, felújított...

Bútorozatlan, felújított lakást kiadni mekkora rizikó?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Pont akkora.
2022. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy bejön, vagy nem...
2022. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan akkora mint bútorozott m, nem felújítottat.


Mi a kérdés?

2022. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi ilyet vettünk ki másfél éve, mi vagyunk az első lakói. Teljesen üres volt a ház, egyedül klíma volt benne, konyhabútor, sütő, hűtő, mikró, és beépített fürdőszobaszekrény.

Másfél év alatt a következők történtek:

- véletlenül eltörtem a mikró tányérját, vettem helyette egy újat hatezer forintért;

- kifolyt a víz a virágok alól, és pár helyen felpúposodott a laminált padló. Ez 1-2 hónap után visszaállt az eredeti állapotába. A főbérlők annyit mondtak, hogy ha még 1-2 évig itt lakunk, nem vonnak le miatta a kaucióból. Egyébként elég gyenge minőségű a padló, pár helyen belenyomódtak már a bútorlábak.

- lassan festeni kell a falakat, mert az ágy mellett és néhány élen kezd lepattogzani/beszürkülni a fal.

- letörtem a zuhanyzó tartóját (sima műanyag, semmi extra), ezt pótolni kell, és újrafúrni a falba, újraszilózni.

- a társasház több garanciális javítást is végzett nálunk, kétszer jöttek ki redőnyt szerelni, és többször a falat meszelni, mert mivel frissen átadott az épület, még előfordul, hogy spontán felreped a festék a falon.

- az üveg főzőlap helyenként már kicsit karcos.


Ha még eszembejut valami, leírom, de ezek voltak a legfontosabbak. Maga a ház egy sima kétszobás budapesti lakás, semmi extra.

2022. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!