Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szívességet kértek egy...

Ha szívességet kértek egy rokonotoktól, amiért utaznia is kell, álljátok az útiköltségét?

Figyelt kérdés

Nagyobb távot, mondjuk oda is, vissza is 200+ km, összesen több, mint 400 km. Tehát nem két utcával arrébb kellene menni.


Ilyenkor illik kifizetni az üzemanyagköltséget, vagy lehet úgy hozzáállni, hogy családon belül ez belefér ingyen, szívességből?


2023. júl. 26. 23:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
Oké, elolvasnám az előzményt, neked van igazad, viszont akik az előző kérdésnél téged oltogattak, valószínüleg azért, mert van kocsid, mind le vannak pontozva, így nem értem a problémádat.
2023. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
*elolvastam
2023. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
A stílussal, viselkedéssel volt problémám. Meg hogy a végén már azért voltam számon kérve, hogy mi az, hogy engem 20 évesen, egyetem mellett támogatnak a szüleim, ezzel én rájuk mekkora terhet rakok...
2023. júl. 27. 11:00
 24/27 anonim ***** válasza:
48%
Ne foglalkozz ezekkel, nagyon gyakori itt a kérdéseknél, hogy vki túltolja a biciklit, nem pusztán véleményt ír, hanem kimondottan rosszindulatú, és számonkérésbe, rágalmazásba stb. csap át. Valószínűleg az szúrja a szemüket, hogy eltartanak a szüleid.
2023. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
83%

Az eredeti kérdés alapján, szerintem teljesen érthető, hogy elkérted. Nem is a te rokonod. Ő kért meg. Tudta előre, hogy mivel jár. Ha nem tetszik neki, akkor kereshetett volna mást. (ha talál, vagy ha van, aki jó)

A válaszokon ne húzd fel magad. Sokszor teljesen ártatlan kérdéseknél és képesek így viselkedni. Nem mindenki azért válaszol, hogy tényleg segítsen.

2023. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is korrekt voltál.Érdekes módon régen a fodrász/kozmetikus tanuló, ha felkért valakit, hogy modell legyen akkor még,fizettek is neki. Ez nem spur dolog. Itt a "sógornő" a ludas,hogy nem mondott nemet.
2023. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
0%
szerintem jó lenne ha kifizetnéd, mert csak miattad utazott idáig és ezért hállásnak kéne lenned. ha elutazott idáig a rokonod az azt jelenti hogy szeret téged és fontos vagy a számára.
febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!