Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felkészülni apám...

Hogy lehet felkészülni apám halálára?

Figyelt kérdés

Idös már sok egeszségügyi problémája van, egyre jobban leépül fizikailag, most már az aluszékonyság is társult hozzá.


Egyszerüen nehéz elfogadnom, és végig kisérni az elmúlást.

A tehetetlenség a legnagyobb baj...



2023. aug. 2. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%

Ha idős akkor könnyen

Ilyen az élet

2023. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%

Ne akard az életben tartani, amihez tehetetlen vagy.

Az élet része és gyönyörű, mint a születés. Beteljesedik és teljesedett az élete. Megtett mindent, amiért az életét leélte. Úgy kell lennie, hogy tovább megy most.

Neki ez nagyon jó megélés lesz. A legrosszabb megélésünk itt van, míg élünk.

2023. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Tehát ha valaki idős, akkor nem fájhat a halála annak aki szereti őt mert ilyen az élet..OK


Egyébként szerintem erre nem lehet felkészülni. Én próbálok, de úgy érzem nem megy. már párszor lejátszottam a fejemben, de szerintem erre különösebben nem lehet.

Tölts vele sok időt, nehogy megbánd hogy nem. Én most sajnos nem tudok vele lenni pedig őszintén szívem szerint többet lennék vele ha tehetném.

Még arra próbálok gondolni, hogy jobb lesz neki utána, nem kell folyamatosan szenvednie.🤷🏼‍♀️

2023. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%

Ilyenkor jövök rá hogy mekkora átok ha valakinek egy tétek féreg az apja, mert képtelen vagyok egyáltalán a kérdést is felfogni hogy valaki miért aggódik azon hogy meg fog halni az apja

Az enyém most 56 éves asszem és ha holnap meghal akkor gyakorizok meg TikTokozok tovább

2023. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8%

Nincs benne valami rossz? Pl az én apám nárcisztikus, agresszív és alkoholista. Nem hogy félek a halálától, de néhanapján még könyörgök is érte, hogy legyen már vége...


Szóval neked is sokat segítene egy ilyen helyzet a lelkeden, ha a rossz dolgaira koncentrálhatnál.

2023. aug. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!