Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kívülállóknak érzéketlennek...

Kívülállóknak érzéketlennek tűnhetek?

Figyelt kérdés

A férjem hirtelen halt meg egy éve.


A gyász rettenetesen lebénít, még mindig, egy év elteltével is rettenetes érzés, gyakran elsírom magam, ha szóba kerül a halála, ill. gyakran akkor is amikor magam vagyok.


Már régen megvettem a koszorút a számára, de még képtelen vagyok egy év elteltével is kimenni a sírjához.


Nézegetem a neten azt a környéket, ahol éltünk, mivel a halála óta visszaköltöztem a szülővárosomba, és még mindig rettenetes érzés kerít hatalmába, ha csak a képeket látom, ahol éltünk együtt.

A sírról is ismerős küldött nekem fotókat, mert képtelen vagyok még elmenni a férjemhez, a sírhoz.


Mikor tudok úgy elmenni a sírhoz, hogy nem borulok ki még a gondolatától is?


2023. aug. 3. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm férje 2 éve halt meg, ő sem volt még kint a temetőben, ugyanúgy képtelen rá, ahogy te. Az én férjem 5 éve halt meg, én hazavittem. Ezt sem érti meg mindenki, hogy miért nem rendeztem temetést, miért nincs sírja. Képtelen lettem volna őt magára hagyni. Mind másképp gyászolunk, ezt el kell fogadni.
2023. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem egyedül mennél, hanem valakivel?
2023. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem KELL kimenni. Felesleges, én sem járok ki a szeretteim sírjához, mert nem szeretem a temetőket.

Akinek ez nem tetszik, így járt, foglalkozzon a saját életével.


Mások vagyunk, és csak egy hülye társadalmi megítélés vagy ELÍTÉLÉS miatt nem kell magunkra erőszakolni olyasmit, amit nem kívánunk

2023. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!