Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek, legfőképpen...

Kedves hölgyek, legfőképpen anyukák! Ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés

Tudom, korai még a kérdés. :)

Szóval karácsonyra ezt szeretném anyunak venni:


[link]


Be lehet rakni a mikróba, felmelegíteni és megtartja a meleget kb: 4óráig.

Anyu sose szokott megszokott ajándékot kapni. Azért kérem a Ti segítségeteket, mert igazából senkinek nem merem elmondani, mert tuti elmondják. Ti örülnétek egy ilyennek?

Köszönöm!


2010. okt. 15. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán... én szeretem felpróbálni és kiválasztani.

Anyukám meg kifejezetten utálja a meleget.


33N

2010. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez elég drága papucs. Nem hiszem,hogy anyukád betenné a mikróba őket! Egy papucs,ha viselik ,nem annyira tiszta, gondolj erre is.
2010. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A meleggel nincs baj :) rettentő fázós a lába, kapott már bóhókás zoknit is, azt is szereti. Ezt tv-zés, vagy kötés közben tudná felvenni. Trombózisa volt (3* is) ezért elég gyér a vérkeringés a lábában, és mindig hideg neki.
2010. okt. 15. 10:30
 4/16 A kérdező kommentje:

Van normál papucsa is amiben bent mászkál a lakásba. Tehát nem állandóan hordaná.

A drágaság meg nem érdekel jelen pillanatban, az a lényeg hogy örüljön neki. :) Tavaly színházjegyet kapott az se olcsó. De minden pénzt megér, ha boldognak látom.

2010. okt. 15. 10:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mondjuk én még fiatal anyuka vagyok, de nekem bejön ez a házi mamusz. Szerintem anyukád is örülne neki, az meg hogy beteszi-e a mikróba majd ő eldönti. Szerintem jó ajándék.
2010. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó, én örülnék egy ilyennek!
2010. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék egy ilyennek :)

40/N

2010. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék neki..De anyunak jó ajándék lenne,a keringési problémák miatt!Én pl a hátfájós anyukámnak vettem már masszírozót.Kb ez olyasmi.


35/N

2010. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ez tök jó. Én fázós lábú vagyok nagyon, úh. ez praktikus :)
2010. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

én tuti :) nagyon fázós vagyok.


most elgondolkodtam, hogy vegyek, csak magamra sajnálom. de ha ajándékba kapnám, örülnék.

2010. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!