Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy minél hamarabb...

Mit tegyek hogy minél hamarabb elköltözhessek és el tudjam tartani magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom ami az én családomba folyik. A szüleim elviselhetetlenek,apám ma például meg fogtam a táskáját mert mondtam neki hogy ha nem gond el szeretném rakni távolabb tőlem mert kényelmetlen volt nekem hogy ott volt mellettem a táskája, és véletlenül kiesett a táskából vmi(már egyébként is kilógott a táskájából az a dolog) és mindennek elhordott,hogy micsoda nőszemély vagyok stb... és aztán még ő sértődött meg. Amikor pedig ott álltunk a megállóba 10 perc múlva jött volna a troli és nem volt minket hajlandó megvárni, hanem szó nélkül ott hagyott bennünket és felszállt az éppen arra tartó villamosra. Illetve mindig azt mondja hogy nem járkálhatok egyedül az utcán mert elrabolnak éa egy fürdőkádba fogom magam találni a veséim nélkül. A testvérem is állandóan idegesít, direkt hangosan csámcsogva eszik, hogy engem tudjon vele idegesíteni(tudja hogy nem bírom hogyha valaki csámcsogva eszik) és aztán pedig röhög rajtam. Ő egy 20 éves férfi és nem önálló még, ha leesik egy kaja darabka a földre, hiába mondom neki,hogy vegye fel, anyukámnak kell felvennie. Rendszeresen iszik is és nem igazán lehet erről leállítani. Szóval arra gondoltam hogy esetleg elköltöznék Pestre pár év múlva, csak nem tudom hogy keressem meg a lakásra a pénzt. Mindenképpen diákmunkát fogok vállalni és elmenni innen minél messzebre, mert már lelkileg-testileg is teljesen nem bírom. Egyszerűen úgy érzem megbolondultam, zagyvaságokon jár az eszem állandóan és nem tudok nyugodt lenni mert valaki állandóan idegesít. Én tényleg csak békét,nyugalmat szeretnék,semmi mást, tényleg. Tehát akkor elvégzem a megmaradt iskolás éveimet az érettségiig és aztán ha leérettségizem onnántól nem tudom hogyan tovább. De egyetem jó lenne szerintem, mellette munkával. Vannak ötleteitek hogyan érjem el ezt a célomat?

2023. aug. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 LuckyLevi ***** válasza:
93%
Persze, ha elmész egy másik városba koleszosként. Diákmunkával el lehet lenni.
2023. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak ötleteitek hogyan érjem el ezt a célomat?"

Tanulj jól, és készülj fel az érettségire, felvételire alaposan. Így fel fognak venni, és kapsz kollégiumot. Közben dolgozhatsz is diákmunkában.

Egyébként próbálj ne foglalkozni a családdal annyit, csinálják úgy, ahogy akarják, a tesóddal se foglalkozz, ha leejti a kaját. Ha a csámcsogásával idegesít, egyél tőle külön vagy idegesítsd te is őt valami olyannal, ami meg őt idegesíti.

2023. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm Mindenkinek a támogatást! Hát mivel ma jöttünk haza a nyaralásból kénytelen voltam elviselni a testvérem csámcsogását, mert a vonaton egy fülkébe voltunk. De igen akkor az lesz a terv,hogy elmegyek kollégiumba diákmunkával, ez nagyon jól hangzik, a kollégium eszembe se jutott eddig. Csak addig valahogy el kell még viselnem a családom. Ha valakinek még van ötlete hogy vészeljem addig át az életem a családommal a kollégiumig, akkor szívesen elolvasom az ötleteiteket.
2023. aug. 6. 20:59
 4/77 anonim ***** válasza:
89%

Próbálj kevesebbet lenni otthon, csinálj programokat akár barátnőkkel közösen. Gondold át, amit otthon csinálsz, abból mit tudnál máshol, pl. ha olvasgatsz, azt is tudod máshol, egy padon ülve.

Tanév közben meg tovább a suliban maradhatsz és ott tanulhatsz például.

2023. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Utolsó illetve még azt nem értem hogy hogy idegesítsem a testvéremet? Anyukám mindig rám szólt amikor megpróbáltam én is idegesíteni, persze amikor ő idegesít általaban nem tesz semmit. Azt tudom hogy ha a lufit csikorogtatom a kezemmel azt nagyon nem bírja. Utazni nagyon szeretk, az egész világot beszeretném járni, úgyhogy ha tudtok valahol Pesten egy egyetemet ahol mindig visznek minket mindefele akkor szívesen meghallgatom ezzel kapcsolatba az ötleteiteket! Úgyhogy ha tudtok egy olyan jó egyetemet Pesten ahol utazással kapcsolatban lehet tanulni a különböző országok tájairól, illetve néha-néha esetleg kicsit elvisznek bennünket világot járni, akkor írjátok meg, melyik egyetemben tudom ezt megtenni.
2023. aug. 6. 21:07
 6/77 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt az utolsó előttinek akartam írni ,a 20:53-nak. Barátaim nincsenek, illetve az utcára nem igazán mehetek ki, mert belém ültették azt a félelmet,hogy majd kiveszik a vesém, úgyhogy egyedül rettegve járkálok általában az utcán,ha kell.
2023. aug. 6. 21:12
 7/77 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy?
2023. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:
16 múltam 1 hónapja
2023. aug. 6. 21:23
 9/77 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező - tudod mennyi magányos ember vágyik egy 16 éves fiatal szép testére? Szerettesd meg magadat valakivel akinek már van egzisztenciája, és költözz hozzá!

:)

2023. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
88%

Pont ez kell neki, hogy ezzel is ijesztgesd.

Gondoltam erre én is, de inkább menj koliba.

2023. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!