Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el hogy minél...

Hogyan érhetem el hogy minél hamarabb elköltözzön?

Figyelt kérdés
A párom fia nagykorú már, de még középiskolás. 20 éves lesz pár nap múlva. Nagyon rossz a kapcsolata velem is az apjával is. Önző gonosz lusta . Igazi semmirevaló naplopó. Azt is tudom azert van még velünk mert csak igy van hol aludnia meg ennie. Egyébként gyűlöl itthon lenni. Barátai nincsenek már mindet átvágta kihasználta. Akikkel lóg azok mind ilyenek mint ő. Ők forditották őt ellenünk is tudomjól. Suliba alig van benn mindig szerez igazolást. Nem is értem mi értelme hogy iskolába jár. Többször ajánlottam megkapja a családi pótlékot (mert mindig ezt vágja a fejünkhöz) és menjen ahova akar lássuk mire megy vele. Kikészit már minket. Valahogy el kell érnem hogy elmenjem.Bevallom félek is tőle már . Sokszor éjjel se alszom emiatt. Elmenni nem megy mivel mindig azt kapjuk hogy nem tehetjük őt ki a házból. Mit tennétek....
2020. jan. 27. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
18 éves elmúlt, ki tehetitek nyugodtan! Ezzel nem takarozhat
2020. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem úgy jött össze, hogy kidobjam, hogy illegális dolg került a szobájába és elvitte a rendőrség és vissza már nem engedtük. Ilyet ne csináljon, mondtam.
2020. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

Ja, hihető sztori.

Undorító, hogy minden gusztustalan némber ki akarja túrni a párja gyerekét. Súlyosabb szavakat nem használnék, mert még engem tiltanak ki.

2020. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
A fiúnak hol az Édesanyja? Ő nem törődik vele? A te lakásodban, vagy a párodéban laktok?
2020. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Ha csak beraktad a seggedet a párod házába (ami a fiút is illeti) akkor nem vagy ott senki.


Ha a te házadban laktok akkor beszéld meg velük, hogy suli után költözzön el a fiú.


De a gyereket ne túrd ki a saját apja mellől akármilyen is!

2020. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Az apja kiteheti 18 éves kora után.
2020. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

És ki/mi az oka, hogy ide jutott a gyerek?

Gondolom normális, támogató családi légkörről sose hallott.

Persze könnyű gyűlölködni, végülis: eléri a gyerek a 18 éves kort, utána ki kell dobni, vagy sikerült, vagy nem, ha nem, hát ez van, menjen innen.

Így működik ez, igaz?

Ez nem csak a gyereknek kudarc.

2020. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

Egyébként a ház tulajdonosa "teheti ki", bírósági úton. A szülői házban használati joga van alapból. Az is a bejelentett lakcíme.

Tehát joga van ott lakni, és április 1. ig nem is lehet senkit utcára tenni.

Polgári peres úton lehet elintézni, hogy ne lakhasson ott.

2020. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Aki gyűlölködik, azok a válaszadók...kívánom, hogy egyszer tapasztaljátok meg, milyen egy link, zsarolós, semmirekellő, önző embert-családtagot kezelni, elviselni.

Nekem volt ilyen, ráment a többi családtag élete, hogy tűrtünk és türelmesek voltunk.


Várom a lepontozást a sok "szeretetteljes" embertől.

2020. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elkepzelni milyen egy link, eletkeptelen embert FELNEVELNI, de ugy erzem eleg nagy kudarc:)
2020. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!