Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod családja, jóba van a...

A párod családja, jóba van a testvéretekkel, és a testvéretek családjával is?

Figyelt kérdés
Főleg ha a testvéri viszony,nagyon szoros
2023. aug. 16. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Csak a páromnak van tesója (nekem nincs), a szüleimmel soha nem találkoztak, tudják egymás nevét és ennyi. Nincs is tervben ilyen összejövetel.
2023. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer találkoztak. 18 éve, az esküvőnkön. Gondolom köszöntek egymásnak és annyi. Nem egymás mellett ültek.

Amúgy milyen rendezvényen találkoznának?

2023. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, és nem is találkoztak.
2023. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Férjem szülei bírták a tesómat, ahogy sógornőm is. Mi is jóban vagyunk tesóm feleségének a családjával, illetve a férjem révén sógorom családjával is. Mi családi összejöveteleken gyakran találkozunk.
2023. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Anyósomék az elmúlt 22 évben összesen kétszer találkoztak a nővéremékkel. Szoros a köztem és a testvérem között a viszony, de nem traktálom őket az anyósommal. Elég nagy istencsapása ő nekem, nem akarom még a tesómat is szívatni.
2023. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

A testvéremmel én se tartom a kapcsolatot, a férjemnek se mutattam be.


A családok se találkoznak, de amúgyis inkább az én családommal vagyunk jobban. A kapcsolatunk elején az anyósom teljesen rá volt pörögve, hogy hozzuk össze a két családot, ilyenolyan éttermekről beszélt, de csak rongyrázás miatt, pont azért, mert a férjem sincs jóban velük, azt akarta mutatni az én családomnak, hogy ő mekkora királynő. Szerencsére az én családom nem szereti az ilyen összejöveteleket, úgyhogy nagyon hamar leállt erről az anyós.


Egyszer mondjuk kitalálta, mikor elmentünk hozzá, hogy ő összepakolt, menjünk el a családomhoz, lepjük meg őket, de eszem ágában se volt levinni.

2023. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Semleges a kapcsoalt.
2023. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekek szülinapján mindíg találkozik az én családom (tesóim,szüleim,nagyszüleim és nagynénéim,unokatesóim stb. Nagy a család) és a feleségemé (anyukája,tesói és azok gyerekei) de csak akkor.Egyébként nem járnak össze.Szerintem értelmetlen is lenne...
2023. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem talàlkoztak egymással.
2023. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Azt hittem velem van a baj ,egyik testvérem parjának a családját, vagy testvéreit nem ismerem.


Van egy ismerősöm, és náluk egy csomó közös program van így, hogy a testvérének a párjának az összes tesója ott van .

2023. aug. 16. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!