Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennétek ajándékot ilyen...

Vennétek ajándékot ilyen esetben a testvéreteknek?

Figyelt kérdés
Soha nem ajándékoz senkinek, de ő drága ajándékot kért a szüleinktől is. Egy petákot sem költene senkire, maximum a barátnőjére. Anyám mindig elmondja, hogy testvéred most lesz ennyi meg ennyi éves, mintegy utalva arra, hogy születésnap lesz. Köszöntsem fel. Most ez önzőség lenne, ha már elnézést, de leszarnám?
2019. aug. 4. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha nen vesz neked ő sem szülinapodra, te se vegyél. Csak köszöntsd fel.
2019. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Kösz!
2019. aug. 4. 22:18
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
En biztos nem vennek neki semmit, nem erdemli meg. Onzo es sunyi. O nem kolt senkire de van kepe elvarni. Nem.
2019. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az. Ez másban is megnyilvánul. És tényleg sunyi, lusta.
2019. aug. 4. 23:28
 5/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha ő nem vesz nem vagy köteles venni, de szabad, ha te attól jobban érzed magadat. Én nem vennék.
2019. aug. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben ilyen esetben sajat keszitesu ajandekot adnek. Szimplan rajzolnek neki akar csak egy kis kepeslapot es a hatuljara rairnam a jokivansagaimat. Pl: Kedves Testverem! Kivanom, hogy legyen ez az eved szerencseben, egeszsegben gazdag kapj meg mindent amit szeretnel...irj hozza vicceset is, hogy doljo a le es egesz nap heverhess az agyban jo nokkel mosoly jel. A vegere boldog szulinapot! Es melle egy tabla csokit vagy amit szeret (ha kolat akkor egy dobot kolat, gumicukrot vicces kinai boltos huoyeseget 300 forintert).

Ha reklamal akkor lehet mondani: de haaat en rajzoltam idot szantam rad ...


Kulos szemlelo.se tud igy beled kotni hiszen idot es otletet is hozzaadtal.

2019. aug. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél neki semmit. De ez nem azt jelenti, hogy "leszarod". Köszöntsd fel, és ennyi.
2019. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a lány, ő meg a fiú?
2019. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!