Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek a párom 17...

Hogyan közeledjek a párom 17 éves fiához, ha teljesen elutasítja a kapcsolatunkat még 2 év után is?

Figyelt kérdés
Nem megcsalás történt, özvegyek lettünk mindketten.

2023. aug. 16. 18:34
1 2
 11/20 Darius- ***** válasza:
6%
Tehát meghalt az férjed és most a fiára hajtasz ? Mi ezzel a gond, talán a korkülönbség ha az túl sok. Fölösleges bűntudatot érezni.
2023. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es, én is félreértettem az elején. Itt nem arról van szó, hogy egy özvegy nő ráhajtott a néhai férje kamasz fiára, hanem együtt van két özvegy ember, egy férfi és egy nő, a férfinak van egy kamasz fia, aki nem bírja megemészteni, hogy az apjának új kapcsolata van. Csupán egy normális családi kapcsolatot akar a kérdező, nem szexet.
2023. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Darius- ***** válasza:
81%
Rendben, köszönöm szépen
2023. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%

Mondjuk ez a "hogyan közeledjek hozzá", meg "elutasítja a kapcsolatunkat", ezek abszolút párkapcsolatra használandó kifejezések.

Oké, a kérdező (tudatos énjével) nem párkapcsolatra gondolt, de ezek tipikus freudi elszólások.

2023. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
#14 Ez nagyon gáz belemagyarázás. Nekem egy pillanatra nem fordult meg a fejemben, és nem is értem, hogy lehetett félreérteni.
2023. aug. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy
2023. aug. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Miért kellene elfogadnia, pláne haverkodnia egy tök idegen emberrel?


Ez a baj a a kib. mozaikcsaládnak csúfolt szrral, hogy apuka-anyuka összejönnek, király, de ELVÁRJÁK a gyerekeiktől, hogy olyanokat "kedveljenek", akikhez gyakorlatilag semmi közük.


Nálunk is ment a pattogás, miért nem vagyok jóban nev.anyámmal. Öhm... mivel gyakorlatilag kaptam 1,5 hónapot, hogy elfogadjam, létezik aztán költöztünk is össze.

Nem azért, mert én akartam, hanem mert apám! és nekem fiatalkorúként mennem kellett vele.

Remek volt, komolyan.


Ha lenne gyerekem és ne adj az ég, megözvegyülnék, ebbe sohasem kényszeríteném bele, mert egy kics.szés.

2023. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd kötelességednek. Két egyenrangú ember vagytok ebben a szituációban.
2023. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
17-es: Én ebben nem lennék biztos. Abban igazad van, hogy nagyon meggondolandó a párral való összeköltözés akkor, ha az embernek kiskorú gyereke van, viszont az se megoldás, hogy a szülőnek ne legyen komoly kapcsolata sok évig, mert arra ő fog rámenni, de a gyereknek se tesz jót egy frusztrált szülő. Sőt, a felnőtt gyerekeikre rátelepedő, azt póttársnak használó szülők nagy része is ilyen magára maradt ember, aki a szülői szerepe oltárán feláldozta a párkapcsolati igényeit.
2023. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
17.: Jaj hagyjuk már, azért, mert nálatok sz.r volt másnál nem biztos, hogy az! Képzeld, van ahol maga a gyerek is azt akarja, hogy az eredeti szülők váljanak el, mert olyan rossz a helyzet, és nem olyan önzők, hogy örök magányra kárhoztassák a szüleiket! Olyan is van, aki a nevelőszülőjét szereti jobban. 🤷 Nem kellene általánosítani!
nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!