Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok ha a...

Lányok, ti mit szólnátok ha a párotok elmenne diszkóba nélkületek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Néha elmegy szórakozni nélkülem is. Nem zavar.
2010. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez nagyon féltékenyen hangzik:)



Én nem vagyok féltékeny a páromra, múlt héten pont volt egy buliban nélkülem, mert én nem lehettem ott, ő pedig szeretett volna elmenni a csoporttársaival (jelenleg más városban élünk) Én nem tilthatom meg neki, és nem is szeretném. Attól mert a párom azt csinál amit akar. Persze tudom, hogy nem csal meg, nem lesz részeg, a többi nem érdekel.

szóval én annyit szólnék, hogy jó szórakozást Édesem!

2o-L

2010. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
diszkóba? akkor menekülnék...a barátaival sörözni, beszélgetni, normál helyre szórakozni, akkor az nem baj
2010. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Hmm, voltam hasonló esetben.Nem tudtam róla és az hogy "titokban" még inkább zavart.3napi tagadás után bevallotta mert nem volt mit tenni.
2010. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Szia!:)


Engem nem zavar:) szoktunk elmenni egymás nélkül bulizni, nem vagyunk összenőve:))

2010. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Kivágnám...
2010. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Attól, hogy kapcsolatban vagyunk, még nem kell egymás nyakán lógni állandóan. Persze nem mondom, hogy örülnék, ha naponta elmenne haverokkal, de az, ha néha elmegy, nem gáz.
2010. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

A kapcsolatunk elején még eljárogatott,mostanába nem jár már.

Bevallom engem zavart kicsit.Ezt nem mondtam neki,de mindíg kikisértem a buszmegállóba és ölelgettem,a lehető legédesebb voltam,nehogy eszébe jusson megcsalni,még olyan is gvolt,hogy inkább hazajött velem annyit mondogattam,hogy hiányozni fog stb:D

Ma már ismerem annyira,hogy tudjam,nem csalna meg,de más nőkben nem bízok.

Látom milyen nők akadnak a diszkókba,annyira szét vannak peregve,hogy nekik aztán tökmindegy,bárkire rámásznak.

Jobb ha elmegy sörözni a haverjaival,vagy akármi,de a diszkó az szerintem olyan csajozós hely.

Nem tudok elképzelni több pasit akik csajok nélkül eltáncikálnak egymással/egyedül.

2010. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az én barátom sokat jár, mai is megy, és nagyon félek, hogy kivel táncolhat, és hogy megcsal -e.:( Más városban élünk, így lehet meg sem tudnám.:(

Sajnos nem tudok megbízni benne, hiszen szinte mindenki iszik egy discoba, és ha kicsit többet nem tud helyesen dönteni, és lehet megcsal.:( Nem tudnám megbocsájtani.

2010. okt. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni azokat, akiket nem zavar, ha a párjuk elmegy nélkülük a discoba? Nem az volt a kérdés, h írjon az, akit nem zavar, hanem a véleményünkre volt kíváncsi a kérdező!! Sok féltékeny liba még a kérdést sem érti!!
2010. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!