Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok minden hétvégén nélkületek menne inni a haverjaival meg bulizni? És ő akad ki, hogy nekem ez nem tetszik.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Most mi legyünk mérgesek helyetted? Ha zavar, mondd meg neki, ha tűröd, tűrd.
2011. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te miért nem mész? Hidd el, ha szeret egy kicsit is, akkor zavarni fogja ez őt is. De mivel te nem mész, így nincs mi zavarja. Csak így tudja meg, hogy ez milyen érzés.
2011. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki. Ezért írtam, hogy ő akad ki rajta, hogy nekem nem tetszik. Egyébként meg én is megyek, de nem minden hétvégén. Szóval nem az van, hogy én itthon ülök, hanem együtt nem szoktunk.
2011. ápr. 18. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Tehát együtt jártok, de hétvégén mindenki külön megy bulizni???

Ehh ...

2011. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Carena ***** válasza:
Attól függ mióta vagytok együtt! Néha neki is kell egy kis kikapcsolódás a haverokkal,úgy ahogy neked is a csajokkal! Ebben nincs is semmi rossz! A rossz ott kezdődik,ha féltékeny vagy...
2011. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezzel mi a gond, sosem értettem? Azért, mert neked nincs kedved menni mindig amikor neki, akkor maradjon otthon.

Amúgy meg mért nem mész vele bulizni?

2011. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Carena ***** válasza:
100%
Mert nem viszi a srác magával a kiscsajt!!!! Ez itt a nagy probléma!
2011. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kommentelő:)
2011. ápr. 18. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha ilyen hüle vagy, hogy még te "kérsz elnézést" akkor ne csodálkozz rajta, hogy kihasznál és lenéz téged. Ha lenne egy kis esze és tisztelne téged akkor ő érezné sz@rul magát.
2011. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én délutánonként szoktam a haverokkal sörözni. Az estéket és a hétvégéket pedig a barátnőmmel töltöm. Én nélküle nem is szeretek bulizni.

20/F

2011. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!