Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok nélkületek menne szórakozni, mert nincs kire hagyni a gyereket?

Figyelt kérdés

Tavaly is elment egyedül ugyanarra a fesztiválra, éjjel szórakozni. Akkor két hónapos volt a kicsi. Az idén is el fog menni.

Ettől elég rosszul érzem magam. Nem az fáj, hogy szórakozni akar, hanem az, hogy odaáll nélkülem táncolni, hajnalban jön haza. Én meg itthon vigyázok a közös gyerekünkre.


2009. aug. 16. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy tavaly ő volt, most Te mész. 2 hónapos gyerek mellett még az anyjának a helye, de most már nagyobb és ő is vigyázhat rá!
2009. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek külön menni szórakozni. Ő is mehet. Régen is így volt, most is így van. Most már anya vagyok és a baba előtt kibuliztam magam. Ha néha rám jön, kimozdulok, de már nem érzem jól magam. 1-2 óra és sietnék haza a kis családomhoz. (Ezzel a párom is így van!)
2009. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen táncolós, fesztiválos kimozdulásra nem menne nélkülem. De rosszul esne, ha elmenne. Viszont nem bánom, ha elmegy egy moziba haverrel, vagy beülnek valahová ismerősökkel, munkatársakkal. Nekik is ki kell mozdulni, de nekünk is. Én is elmegyek nélküle moziba a húgommal pl., míg ő vigyáz a manóra :)
2009. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is simán elmegy bárhová,igaz buliba nem jár.De ha én akarnék...na akkor lenne égzengés...
2009. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, nem az a bajod, hogy ritkán elmegy, hanem, hogy olyan nincs, hogy te mennél el. Ezt viszont beszéljétek meg!! Menjen akár most is, ha annyira szereti, de te is találj magadnak elfoglaltságot, és bizd csak rá a gyerkőcöt!! És nagyon nagyon fontos lenne, hogy közösen is menjetek ide-oda, valahogy spóroljatok meg pár órányi bébiszitter pénzt, ha jobb nincs.
2009. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha igazságosan történne. Egyszer én, egyszer ő. Mondjuk ilyen gondom nincs, mert már rég nincs párom, anyukám meg olyan tündéri nagymama, hogy ha akarok, simán el tudok menni bulizni, persze bizonyos kereteken belül.
2009. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megoldanám. Elég nagy már a babóca, gondolom nem eszik éjjel. Ha nincs messze a buli helyszíne, mennék vele. Barátnő, aki át tudna menni, akit ismer a kicsi? Testvér? Ha tényleg nincs senki, akár a "messzi" nagyikhoz is elvihetitek 1.5-2 napra, arra az éjszakára. Épp itt az ideje és hidd el, nekik is az lenne a legjobb nap a nyárban:-) Tényleg itt az idő, azt is megszokja, külön kell töltenie egy éjszakát, másként iskolás koráig nincs kimenőd este.

Akár a nagyi is elutazhat vigyázni rá. Legyél picit rugalmasabb, jószándékból mondom, hidd el, muszáj.

2009. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nem gond...most hétvégén a cseheknél volt a MotoGP-n...évente 2x a haverjaival 2-3 napra bor-túrára megy Pécs környékre.2 gyerek van.Én úgy gondolom,azért,mert én nem tudok menni,ő menjen csak.Nem lenék boldogabb,ha ő se menne.Azért azt hozzáteszem,h együtt megyünk nyaralni,és havonta 2x nálunk is van buli kerti party keretében,amikor is együtt letesszük a kicsit aludni,és utána kezdődik az "ereszd el a hajam".
2009. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatom a párom minden ilyenféle kimozdulását. Ő a családfenntartó, kidolgozza a belét szegény értünk, ez a minimum hogy elmehet, sőt sokszor úgy zavarnám hogy menjen már mert látom rajta hogy kezd kimerülni.

Fő a kompromisszum, szerintem legközelebb te szervezz a csajokkal egy bulit, akkor pedig ő marad a picivel otthon, nálunk ez a megoldás is bevált.

Vagy talán keresnétek valakit (testvér, szülő, barátnő, közös barátok), akire egy estére rábízzátok a picit, persze amikor már kicsit nagyobb, akkor közösen is kikapcsolódhatnátok!

Minden jót!

2009. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!