Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem enged bulizni...

Anyukám nem enged bulizni menni. Mehetek így bulizni?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor sem engedett. Amikor elaludt elkéretőztem nevelő apámtól, és elengedett. Máskor is el merjek menni így, hogy anyum nem tud róla?14 éves vagyok.
2009. jan. 1. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

hát még enegm sem engedett anyám bulizni ( nemtom hogy te milyen buliba akartál menni ) de én nem tenném a helyedbe, mert ha kiderül.....

ja és enegm furdalna a lelkiismeretem.

de különben meg a te dolgod, szóval, várj még, had fejtsék ki többen a vleményüket

BUÉK

:D

2009. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Én gyakran szöktem ki az ablakon,miutàn anyàm elaludt.

Igaz,én velem ott volt a növérem(öt engedték,mert idösebb volt)szoval ö titokban fedezett nekem,de rajtam is volt a két szeme,nem pasizhattam,nem ihattam,se nem tulöltözhettem,csak tàncolhattam.

Mégis örültem neki.

Na mai szemmel azt mondom,ne tedd!

Lesz még annyi alkalmad bulizni menni,hogy màr unni is fogod.

Én bànom,hogy hamar kiéltem magam.

Mert bàr eleinte a növérem figyelt,idöröl idöre többet megengedett,aztàn màr most 21 évesen nem szivesen megyek bulizni.Meguntam,

màsrészt azért ne tedd,mert a nevelöapàd (bàr nem ismerem)lehet hogy ezeket a dugiba elengedéseket ellened forditja!

Legyél ovatos.

Inkàbb kérd meg édesanyàd 100-szor,de ne menj tudta nélkül!

2009. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én se jártam bulizni a te korodban. Szerintem félt, és jogos. Ha megbízható körbe mész, akkor se egyedül, és erről biztosítanod kéne, meg hogy hazakísérnek, és nem esik bajod. Akárhova én se engedném majd a gyerekemet.
2009. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
3. válaszoló voltam, 24 éves vagyok, ennyit kihagytam.
2009. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha nem enged annak meg van az oka! Próbáld meg egy-két év múlva felhozni neki, hogy te is mennél bulizni! Vidd fel gyakran a barátaidat (itt nem haverokra gondolok) vagy csak egyszerűen kísérjenek haza! Anyukád lássa kikkel járkálnál el hazulról! Inkább 5 perccel hamarabb menj haza, mint 1 perccel később (stb...) és akkor el fog engedni! Persze nem mindenhova és mondom nem már rögtön holnap! Nevelőapád meg azt hiszed nem mondja el neki? Kis naív...

Egyébként 14 évesen én sem voltam szilveszterkor sehol! És mégis felnőttem és semmi bajom - túléltem!

(22 éves lány)

2009. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nem kellene az éjszakákat járnod! És anyukádnak tök igaza van, hogy nem enged! Gondolj csak bele, mennyi szörnyűség történt fiatal lányokkal tavaly, teljesen megértem, hogy félt! Várj még 2-3 évet, hidd el, nem maradsz le semmiről! És ha azt akarod, hogy később elengedjen anyukád, ne szervezkedj a háta mögött, mert soha nem fog megbízni benned, ez pedig majd a későbbiekben lesz rossz!
2009. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Engem sem enged el anyu bulizni. (na jó, én nem disco-ba kéretőztem). Szilveszterkor fel sem hoztam a témát. Szerencsére nem otthon ünnepeltem az újévet, hanem a barátomnál, így összefutottunk még pár baráttal, s együtt elmentünk arra a helyre, ahova már oly régóta el akartam menni. Nem volt semmi gond. OK, tuti, hogy félt, de ennyire nem kellene. És ha egy megbízható felnőtt elenged, szerintem elmehetsz. Próbáld meg meggyőzni a nevelőapádat, hogy beszéljen anyukáddal, hogy ne legyen ilyen szigorú.

Sok Sikert!

S.

2009. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engednélek. Nevelőapád elég felelőltlen volt, ha valami történt volna vele, anyukádat vették volna elő, ő meg csak pislogott volna ártatlanul, hogy elvileg a szobádban voltál. Ne szökj el többet. Ha meg kiderül még lehet évek múlva sem enged sehová.
2009. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem nem kellene bulizni járni még a Te korodban éjszakánként. Eljön mindennek az ideje. A legtöbb tinit akit nem engednek, nem azért nem engednek menni, mert nem bíznak benne, hanem inkább másokban nem lehet sajnos megbízni. Akármi történhet, én is féltenélek.


Az meg pedig mindhármatok számára a legrosszabb megoldás, hogy kijátszva anyukádat, a nevelőapádat kéred meg, hogy engedjen.


Ő szeretne jót tenni, de ha őszintén belegondolsz, ha kiderül, ez anyukád és nevelő apukád között fog konfliktust okozni főleg... Az pedig senkinek nem kell, hogy a családi béke felboruljon, az Neked lenne a legrosszabb, hidd el.


Szóval szerintem légy őszinte anyukáddal, ne csinálj ilyent a háta mögött és légy türelmes. Eljön mindennek az ideje. A bulinak is, az önállóságnak is.

2009. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! És ahogy olvastam, eszembe jutott, hogy tényleg nem volt okos ötlet úgy elmenni, hogy nem szóltam anyámnak!:S

Nagyon nehezen tudok várni 2 évet, hogy bulizhassak, mert eszméletlenül szeretem a pörgést, de lehet, hogy tényleg az lesz a jobb, ha megfogadom a tanácsotokat, és várok még pár évet vele!

Köszönöm mégegyszer!

2009. jan. 1. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!