Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kellemetlen...

Hogyan lehetne kellemetlen helyzetbe hozni? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon beleestem, és majnem össze is jöttünk. A lényeg az, hogy átvert, és csak meg akart b*szni..

De a "haverság" megmaradt..

Az a lényeg, hogy holnap valószínűleg találkozunk, mert megyek oda ahová ő dolgozik. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnánk őt (én vagy a legjobb barátnőm, mivel vele leszek) kellemetlen helyzetbe hozni, esetleg féltékennyé tenni?(mert még mindíg bejövök neki..)


Előre is köszi :)


15/L


2010. okt. 16. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Vigyétek magatokkal az egyik jó haverotokat és játszátok el hogy jártok :)
2010. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenekből általában az jön ki, hogy jól beégsz, vagy arra gondolsz milyen jól ment, ő meg jót röhög rajtad. Komoly. Talán a filmekben működik, de majd pár év múlva meglátod te is, hogy mekkora hülyeségeket gondolsz tizenévesen.
2010. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

áhh. az nem jó ötlet, mert tudná h nem járunk.. :DDD

a másodiknak meg.. igazad lehet, de nem számít most ha beégek. vagy sikerül, vagy nem :)

2010. okt. 16. 21:58
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem max azt csinald, h nem veszel rola tudomast. mintha soha nem vert volna at, soha nem jott volna be neked. viselkedj vele ugy mintha abszolut semmit nem jelentene neked es soha nem is jelentett volna semmit. de ne vigyel magaddal senkit hogy feltekennye tedd, mert igaza van az elozonek, majd egy kis ido mulva rajossz h ez atlatszo... tudni fogja... es nem eleg, h tudni fogja, meg azt is hiszi, h ribanc vagy, ha nemreg meg vele kavartal, most meg mar mas van... szoval ne. ne csinalj magadbol hulyet, viseld meltosaggal, hogy atvert, legkozelebb okosabb leszel. es felejtsd el mert szemetlada, hogy kihasznalta az erzeseid.

26/L

2010. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ezt mondom énis, hogy az nem jó ötlet. :)))

eddig azt csináltam, hogy nem veszek róla tudomást, de az valahogy nem esik le neki.. azután is ugyanúgy nyomul, ugyan olyan kedves mintha én is rendes lennék vele..

2010. okt. 16. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Azért foglalkozik még mindig veled,mert reméli,hogy eléri a célját,és lefekszel vele. Azután röhögve otthagy. Egy újabb strigula leszel neki. Ne törődj vele,ha jót akarsz magadnak.
2010. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem. tudja hogy nem fogok vele lefeküdni mert megmondtam neki, plusz ismeri apámat, és megmondtam a srácnak h ha még egyszer át akar b*szni, az egész msn-es naplózás megy át fateromnak, meg az ő apukájának is.(mivel jóban vagyunk a szüleivel)


tudom ez nagyoon gyerekes, de hatásos :D

2010. okt. 16. 22:07
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
szard le...az fog neki a lehető legrosszabbul esni(a büszkeségének)
2010. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igazadvan. =/
2010. okt. 16. 22:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, szard le, latod mindenki ezt mondja aki komolyan hozzaszolt a temahoz! Ne felejtsd el, hogy a legvonzobb tulajdonsag a meltosag, es nehogymar annyira tartsd magad h egy ilyen kis pocs gerincre vagjon!!! Szard le, kesz! lehet, h jatssza az agyat, de a buszkeseget sarba tiprod az fix.

26/L

2010. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!