Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyósom" kellemetlen helyzetb...

"Anyósom" kellemetlen helyzetbe hozott, legalábbis én bántónak éreztem, jogos?

Figyelt kérdés

A párommal majdnem 3 éve vagyunk együtt, szóval azért már ismerjük egymást és a család furcsaságait stb...

A pároméknál szilvesztereztünk, baráti körrel, a szülei nem voltak otthon...mindenki amit vásárolt azt vitte, nagyjából egyeztetve volt, hogy ki mit hoz. Természetesen mivel a párommal ketten fogadtuk a vendégeket mi ketten voltunk azok akiknek többe került ez az egész, de én nem csinálok ebből problémát...egyszer én adok máskor én kapok, szóval én nem vagyok az aki a fogamhoz verem a garast, pedig nekem sincs sok. De ilyen esetben nem látom értelmét annak, hogy az utolsó 1o ft-ig felvasaljak mindent...Lenyegtelen. lejart a szilveszter, a megmaradt kaját (sütik, üditők, pia, szendvics kellékek stb) a páromnál hagytam. jó hogy nem pakolom össze a fél szalámit, a negyed sajtot stb...

másnap a párom édesanyja kiakadt, hogy a párom miért engedte meg, hogy otthagyjam a sok mindent és hogy ez neki milyen rosszul esik és mégis hogy gondolta...fogja meg a dolgokat és hozza fel hozzám...először azt hittem vicc...aztán másnap voltam náluk és képes volt összecsomagolni a dolgokat és felpakolni nekem, hogy vigyem csak haza. hiába mondtam, hogy maradjon, és hogy majd legközelebb nálunk leszünk, nálunk marad, hajthatatlan volt. Azt mondta ha nem viszem el kifizeti. mondtam neki, hogy ez már rég el van rendezve(ha ott vagyok mindig tele kell ennem magam, mindig nagyon jószívüek velem...)de hajthatatlan volt....aztán felpakolt egy tasakba ezt azt, es a kezembe nyomta, majd egy kenyer árával jött, hogy vegyem el...hiába mondtam, hogy nem, nem, a párommal is kezdett kiabálni...

Ez az egész azért esik rosszul mert én mindig eszem ha megkínálnak mindig megyek velük, ha hívnak valahova, s ez kicsit olyan volt, hogy pucoljam haza a "mocskomat"...főleg, 3 év után...végül elhoztam mert láttam már vérig van sértődve...de olyan hülye helyzet volt, hogy nem hiszem el...


2010. jan. 3. 19:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
77%
szia! én ebbe nem látok rosszat, szerintem látta hogy sokat költöttetek és nem akarta hogy otthon meg "ne egyetek".. szerintem fogd fel pozitivan :)
2010. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten túlreagáljátok.
2010. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
tökre igazad van, az anyósod egy jó nagy idi.óta
2010. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem csak jót akart. Barátom anyukája is mindig telepakol, lekvárok, gyümölcsök, vagy bármi, pedig nincs rá szükségem, annyi van belőle mint a rohadás. Ez nem rossz szándék, hidd el, csupán jóindulat. És neki is rosszul eshetett, hogy segíteni akar neked, a jószándék vezérli, és te visszautasítod.
2010. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesne jogos, hogy nem akarsz maradék pár falat sajtot meg húst meg ilyesmit haza vinni, majd párodknál megeszitek pár nap múlva és kész.
2010. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Ebben én sem látok semmit rosszat, szerintem nem azt akarta, hogy a "mocskodat" vidd haza, hanem hogy te pénzedből lett véve ne ők egyék meg alapon vitette el veled. Örülnék, ha az én anyósjelöltem lenne ilyen rendes velem... ő még a kaját is sajnálja tőlem..
2010. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nekem nem is az esik rosszul hanem AHOGY lereagalta, hogy egybol magas C ben kezdte, mar idegesen, hogy miért hagytuk ott...csak mert ő igy túlreagálta azért írtam én is igy le...

máskülönben nagyon szeretem, aranyos velem és jól esik amikor gondol rám, pakol sütit ilyenek:) nem is ezzel van a baj, hanem a negyed sajt, fél tejföl stb...

köszi a válaszokat:)

2010. jan. 3. 19:31
 8/20 A kérdező kommentje:

19:28

Ezert nem volt idióta, máskülönben ő az egyik legtisztességesebb ember akit ismerek, ugyhogy kerlek ne hasznalj ilyen szavakat...

2010. jan. 3. 19:35
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
te megkérdezted valamit, kikérted a véleményét az embereknek, én válaszoltam, elmondtam a véleményemet. ha már válaszolni is a te kedved szerint kell barátocskám, akkor ne tegyél fel ide kérdést.
2010. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Lehetséges, hogy "anyósod" azon rágott be, hogy hazament és ott talált a konyhájában egy rakás maradékot : fél tejföl, negyed sajt, stb...

Mondjuk, én a helyében kidobtam volna a szemétbe, de ő ezt összepakolta és a kezedbe nyomta (lehet, hogy érts belőle?)...


Nem kellene törődni vele, nyelj egyet és felejtsd el!

A csomagot meg dobd a kukába!


Legközelebb meg figyelj oda, hogy "más konyhájában" ne hagyjatok maradékokat! (Amit meg elhasználtok, azt illik pótolni.)


Majd ha neked is "saját konyhád", te is érzékeny leszel az ilyesmire... (Én például azt is utálom, ha a férjem kezd el rendezgetni a konyhámban, vagy főzni kezd, mert utána tuti mindent máshová tesz.)

2010. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!