Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen édesanyám ?

Miért ilyen édesanyám ?

Figyelt kérdés

6 hónapja összeköltöztem barátnőmmel.

Azonban anyámék még öcsémmel laknak egy albérletbe (2 szülő + 2 öcsém 24,12 évesek).

Mivel nagy az albérlet amit bérelnek ezért sokba is kerül nekik mivel 3an fizetik.

Azonban a nagyobbik öcsém el fog költözni hamarosan szintén a bnőjével.

Most viszont édesanyám elkezdett flegmázni, undorító módon bánni a párommal. Gondolom szeretné ha én visszaköltöznék hozzájuk hogy legyen ki beszálljon a fizetésbe meg vigyázni a kisebbik öcsémre.

Illetve olyanokat is mond hogy a párom túl reagál ezt azt illetve múltkor vásárolni voltunk anyámmal meg a öcsémmel és a párjával és megjegyezte anyám hogy : ők tényleg össze illenek...



Szerintetek ez normális ?

Mit tegyek ?

Mit tegyünk a barátnőmmel ?

Direkt csinálja ?



2023. szept. 13. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Leírtad, hogy miért ilyen.


Ha többre vagy kíváncsi, nálunk jobban ismered.


Azért tartalékként ezeket itt hagyom:

nárcisztikus

toxikus

2023. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg az anyádat, hogy miért viselkedik így? Mi nem ismerjük.
2023. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Kapcsolatmegszakítás és mivel azután lesz a nehéz, akár terápiával kiűzni a fejedből a "dehát mégiscsak az anyám" mantrát.

Ennyi. Nincs más megoldás, megváltoztatni nem tudod.

2023. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 babyboom567 ***** válasza:
100%
Lehet kisebb,olcsóbb lakásba költözni.Különben is nonszensz(és szülőként szégyen)elszedni a dolgozó gyerek pénzét,hogy nagy lakást tartson fent.Ha én pénzt vennék el az otthon élő,dolgozó gyerekemtől,azt akkor is maximum arra,hogy gyűjtsük lakáskasszába vagy bármibe,hogy legyen kezdőtőkéje mikor elköltözik.Leégne a pofámról a bőr,ha felélném a gyerekem pénzét.
2023. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se kell tenned csak a barátnődet távol tartani tőle és megvédeni ha szidalmazza. Te pedig ritkítsd a hazajárást. Gondolom öcséddel és apukáddal tartani akarod a kapcsolatot, ezért én semmiképpen sem javaslom a kapcsolat teljes megszakítását.
2023. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Sosem fogom megérteni, hogy akinek mérgező anyja van az miért hívja mindig édesanyámnak. Negedes megjatszos őszintétlen.
2023. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam mikor közöltem szüleimmel, hogy ha eddig nem tették ezután meg már ne akarjanak bele szólni a párválasztásomba..

Sosem érdekelt szüleim véleménye, azt még pláne sosem engedtem, hogy helyettem döntsenek.

Eltelt azóta 18 év, van 3 gyermekünk.

Szüleimnek meg muszáj volt elfogadni, hogy nem tudnak bele szólni az életembe.


Szóval javaslom növessz tököt és húzd meg a határokat anyáddal szembe.

2023. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6os: nekem is feltűnt hogy jellemzően főleg az anyjuk által bantalmazottak használják így ezt a szót. Nem gondolom hogy őszintétlen, inkább valami súlyosan torz látásmod van mögötte.
2023. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod, csak te gondolod, hogy szeretné ha visszaköltöznél. Mondott ilyent? Utalt rá? Hogy érzed, öcsédet jobban szereti, neki jobbat akart mindig is?

Ezeket csak azért kérdezem mert nálunk pont kb. fél év együttélés után esett ki a szeme mindenkinek, hogyan viselkedik az addig illatos ibolyának tűnő hercegnő a tesómmal. Ő pedig haragudott mindenkire, miért nem akarják, hogy ő boldog legyen. Nem lett az, pedig mind csendben maradtunk.

Te ismered anyádat, mi itt csak tippelgetni tudunk. Amúgy mondd meg neki, ha szakítanátok sem költözöl te már vissza a szülőkhöz, felnőtt ember vagy. Majd mond rá valamit.

2023. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre csak ö tudna választ adni.
2023. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!