Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám azzal tart terrorba,...

Édesanyám azzal tart terrorba, hogy bele betegszik, ha nem lesz unokája. Én meg még nagyon kérdéses, hogy akarok -e gyereket. Mit csináljak?28/F

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 10:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
87%
Hagyd ott anyudat, kb. az lesz a legjobb.
2023. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja nem érdekel már végülis
2023. máj. 28. 10:08
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Mit csinálj? Nőjj fel. Állj ki magadért. Mit kell ezen magyarázni?


Te is tudod, hogy ez nem oké.

2023. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Magadnak lesz vagy nem lesz gyereked, nem anyádnak. Nárcisztikus dög.
2023. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél neki egy játék babát
2023. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Mondd hogy te kistestvért akarsz. Belehalsz ha nem lesz kistedód! Azonnal szüljön neked kistesót!!!
2023. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

"Értem, anyám. Hát ha ebbe belebetegszel, majd keresek melléd egy nénit, aki ápol"


Az én anyám más ügyben, és nem betegséggel, hanem halállal zsarolt. Mígnem azt találtam mondani, hogy oké, akkor majd illően eltemetlek. Többé nem nem hozta szóba a témát.

2023. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Elég önző egy valaki lehet. Jobb lecsökkenteni a kapcsolattartást is az ilyenekkel. Csak felb.sszák az ember agyát.
2023. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Szüljön magának unokát!
2023. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Lassan nagymama korban leszek, de ezt a hisztit az unokáért nem értem.

Biztos szuper dolog, ha van, ezt nem kétlem. De nem tragédia az se, ha nem lesz.

Főleg most, ilyen nehéz gazdasági helyzetben, erre a zavarodott világra az se csoda, ha nem akar valaki gyereket. Nekünk 3 van, de ha most lennék 20-25 éves, egyet se mernék vállalni, megmondom őszintén.


Kérdező, mondd meg anyádnak, hogy nem lesz unoka, dolgozza fel. Ha meg esetleg mégis, ő értesül róla először. De jelen helyzetben (azt se írod, hogy van-e kapcsolatod, és az elég jó-e egy ekkora lépéshez), nem szeretnél gyereket. Szép dolog, hogy unokát szeretne, de nem neki kell felnevelnie meg támogatnia élete végéig.

2023. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!