Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat csinálhatna...

Milyen programokat csinálhatna együtt az egész család? Hogy kerüljünk egymáshoz közelebb?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé eltávolodtak a család tagjai az évek során. Mindenki éli a saját életét, végzi a teendőit és nincs időnk egymásra, nem szoktunk beszélgetni, nem is ismerjük egymást. A család tagja Apa és Anya negyvenes években és két gyerek egy 13 és egy 16 éves lány.

Ötleteket szeretnék, hogyan lehetne jobb viszonyunk.

Néha, mondjuk egyszer egy hónapban ki is mozdulhatnánk. Viszont nem állunk úgy anyagilag, hogy erre pénz kiadjunk. Anyának fontos a friss levegő, viszont a többiek nem szeretnek sétálni. A bicikli jó megoldás, télen meg lehet szánkózni, korcsolyázni stb. más ötlet nincs? És arra hogy a hétköznapokon se legyünk "idegenek"?


2010. okt. 17. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet társasozni, egy jó filmet együtt megnézni.Mi szoktunk olyat, hogy van egy kis tárgy (egy pici csoki télapó, évek óta meg van)ezt eldugja valaki valahová, a többieknek meg kell keresni.

Vagy kitalálósat.Mondasz egy szint,és ki kell találni az illető melyik tárgyra gondolt.

Sok mókás helyzet adódhat belőle, amin aztán később is lehet majd nevetni.

2010. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Mondjuk inkább házon kívüli elfoglaltságra gondoltam...

Filmet mi is szoktunk együtt nézni meg társasozni, bár az utóbbit már nagyon ritkán, már unalmasak az eddigiek, lehet hogy be kéne szerezni egy újat :D

2010. okt. 17. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laktok, de el lehet menni fürdőbe, vagy csak ki a természetbe, sétálni, szalonnát sütni, bográcsozni, ezek a dolgok nálunk egyben tartják a családot.És tudom, hogy nehéz most az anyagi helyzet, de én az éves nyaralásból akkor sem engedek.Már most elkezdtem gyűjteni rá, az a 10 nap nagyon kell egymásnak, hogy együtt legyünk reggeltől estig.Szóval légy kreatív, sok mindent ki lehet találni!
2010. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!